Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más 20-30 közötti is kínlódik...

Más 20-30 közötti is kínlódik ebben az életben, ebben a rendszerben?

Figyelt kérdés

Nagyon depressziós vagyok! 28 éves férfi vagyok, pályakezdő alig van munkatapasztalatom. Nincsenek MÁR nagy elvárásaim. Csak közel legyen és csak 2 műszak! De egyszerűen nem találok normális állást.

Arra si rájöttem ha egyszer rosszul döntök akkor annak a folyománya az lesz, hogy további rossz döntéseket hozok.


Nem érzem magaménak ezt az életet, amit kaptam, ezt a világot, ezt az országot. Egy állandó út, igazság és identitás keresés az életem. Nagyon nem boldogulok ebben az életben. Más ezt hogy bírja?


Ennyire igénytelenek a magyarok? Jó nekik ez az akol-ország?


A párkeresés is egy nagy trágya ebben a közegben, a lányok-nők észre sem vesznek. Még az alternatívok sem. Mára már a szerelemben sem hiszek, lemondtam róla.


Más hoygan éli túl ezeket; a mindennapokat? Más nem fáradt bele ebbe az országba? - Én már nagyon unom.


Minden álláshoz ismeretség és kapcsolat kell. Mindenhova haverokat és tesókat vesznek fel. Undorító ez az egész.



2023. júl. 8. 18:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek az utolsóval. Én ugyan nő vagyok és kB. félig extrovertált, de a párom teljesen introvertált, és van barátnője, én, és egy elég jó mérnöki állása. Szóval nem csak nagy arccal lehet érvényesülni.
2023. júl. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
80%
Én is nő vagyok. Megélhetés szempontjából nagyon sokat számit, hogy ki milyen szakmát választ. Sajnos én is belefutottam anno ebbe a hibába, amit leginkább az itthoni viszonyok miatt élek meg így. Még egyetemre járok, de lassan végzős tanárszakos vagyok. És szaktársaim 80%-val együtt el sem tudom képzelni, hogy közoktatásba menjek dolgozni. Nem “boldogulni” szeretnék az életemben, hanem boldognak lenni. És sokat számít az anyagi vonzata is az életnek, de ugyanakkor a stressz és a közeg is. Én egyszerűen 24 évesen majdhogynem kiégettnek érzem magam. Szintén mondhatom, hogy még keresem önmagam. Azt érzem kell egy kis változás, mert számomra kezd elviselhetetlen lenni már az itthoni hangulat. Valószínűleg diploma után el is megyek egy időre. Persze mindenki más és máshogy éli meg a dolgokat. Nem feltétlen gondolnám, hogy a kérdező és 1-2 válaszoló csak hisztizne. Nem vagyunk egyformák. Én is képzem magam. Tudok nyelvet, tanulok is harmadikat is már, és egy pszichológust is felkerestem a magánéleti gondjaim megoldásának érdekében, mert igenis jobban akarok lenni és nem beletörődni a sz*rba. Szóval a kérdezőnek azt mondanám válts. És lehet egy új közeg, akár új ország is jót tenne a mentális állapotodnak. De ne add fel. Párkapcsolat terén nincs sok tapasztalatom, de így is azt mondanám, ha magányos vagy akkor keresgélj, lépj ki a komfortzónából, próbáld ki az appokat, hátha rátalálsz 100-ból 1-re, akivel érdemes foglalkozni.
2023. júl. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mit tanultal kerdezo mit dolgozol merre laksz?
2023. júl. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!