Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha nem engedem be a szomszédot...

Ha nem engedem be a szomszédot, feljelenthetnek, amiért nem engedem be őket?

Figyelt kérdés
A szomszédom hetente, kéthetente átjár "füvet szedni a tyúkjainak, azon a 10 centiméteren, ami még hozzájuk tartozik, de azért hozzá kell tennem, hogy senki nem csinál ilyeneket a szomszédaim közül... Ha nem engedem be őket, nem hagynak békén, csengetnek, ha kikapcsolom a csengőt, a nevemet kiabálják, nem fejezik be, ma is ez történt, ráadásul egyetlen szabadnapom van most ez a vasárnap és épp fürödtem, kimentem, mondtam egy szál törölközőben, hogy nem érek rá, mert annyira kiabáltak, hogy nem tudtam elképzelni, hogy mi történik. Mondtam nekik, most nem érek rá. És megkérdezte, és mégis mikor fogok ráérni? Most is kiabálják a nevemet(mert be akarnak jönni). Egy öreg néni és 50 éves lánya. Mi történik, ha nem engedem be őket, feljelenthetnek?

aug. 4. 11:08
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Azóta történt valami?
tegnap 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!