Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha nem engedem be a szomszédot...

Ha nem engedem be a szomszédot, feljelenthetnek, amiért nem engedem be őket?

Figyelt kérdés
A szomszédom hetente, kéthetente átjár "füvet szedni a tyúkjainak, azon a 10 centiméteren, ami még hozzájuk tartozik, de azért hozzá kell tennem, hogy senki nem csinál ilyeneket a szomszédaim közül... Ha nem engedem be őket, nem hagynak békén, csengetnek, ha kikapcsolom a csengőt, a nevemet kiabálják, nem fejezik be, ma is ez történt, ráadásul egyetlen szabadnapom van most ez a vasárnap és épp fürödtem, kimentem, mondtam egy szál törölközőben, hogy nem érek rá, mert annyira kiabáltak, hogy nem tudtam elképzelni, hogy mi történik. Mondtam nekik, most nem érek rá. És megkérdezte, és mégis mikor fogok ráérni? Most is kiabálják a nevemet(mert be akarnak jönni). Egy öreg néni és 50 éves lánya. Mi történik, ha nem engedem be őket, feljelenthetnek?

aug. 4. 11:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Gyomirtozd le a fuvet
aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Vagy kerd oket hogy csinaljanak keritest magunka oda arra a 10 centire
aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Ja igen, két kutyám van, kaput zárva tartom, kamera van, ami a kapura néz, és egyszer felvett egy olyan "érdekes" jelenetet, hogy a nő diétás, korpás kekszet dobált be a kapunkon keresztül, amikor szóltam neki, fejezze be, azóta nem, de félek, hogy esetleg megmérgezheti a kutyáimat is, ha nem engedem be őket. Ez az egyik...
aug. 4. 11:11
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a jegyzővel. Az ő részükre a házukat karbantartani mehetnek át, indokolt esetben, és előzetes tájékoztatás után. Nem nő fű a többi 100 nm-ükön...?
aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
47%
Oldjátok meg valahogy, hogy legyen szabad bejárásuk nélküled is a saját részükre, nem is értem, ez hogy van.
aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
És arra értem haza melóból, hogy takarítottam a kekszdarabokat az udvarunkból. A kutyusok ettek belőle, de nem sokat. Már ez kiverte nálam a biztosítékot. A nő cukorbeteg, és úgy gondolta, átdobálja a kapun keresztül a diétás kekszet...
aug. 4. 11:14
 7/31 A kérdező kommentje:
Van egy kert, és van egy udvar rész. Az udvari részen van 10 cm, ami az "ő területük" ott nincs kerítés, csak a házfal végig.
aug. 4. 11:18
 8/31 anonim válasza:
95%
Xard le őket! Senki nem fog foglalkozni velük.
aug. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Rengetegek füvük van :D Ezért soha nem értettem. Apu sokszor nem engedte át őket, most már sajnos egyedül élek. Most nyár van, beengedem őket ezelőtt ó párszor, de mostmár kezd elegem lenni, hogy jönnek, figyelnek, kérdezgetik, hogy mikor vagyok otthon(erre azt mondtam össze-vissza) és akkor, amikor ők akarják engedjem be őket...
aug. 4. 11:23
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Mondj nyugodtan nemet, semmi bajod nem lesz. A füvükön meg esetleg szaladj át egy fűnyíróval 2hetente, nehogy pampogjanak, hogy lebontja a házfalukat :)
aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!