Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vettem egy házat. Mit tehetek ?

Vettem egy házat. Mit tehetek ?

Figyelt kérdés

Volt tulajt nem tudom kirakni sehogy.

Nem áll szándékában kiköltözni.

Peren és 2 ajtós szekrényeken kívűl valami ötlet esetleg?



2022. márc. 28. 16:00
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
100%

Adásvételhez a vevő viszi az ügyvédet. És de, az ügyvéd mindkét felet képviseli, ha az eladó nem akar saját ügyvédre költeni.

Azt meg egyáltalán nem értem, hogyha a kezemben van az adásvételi szerződés vagy a tulajdoni lap, akkor miért nem lehet kijelenti onnan? A másik a közmű.

Ott bemutatom a fent említett dokumentumokat, és közlöm, hogy mivel bent lakik az illető az én tulajdonomban, nekem csinál plusz számlát. Egyáltalán, 0-ás számlákat láttál az ingatlanról? Mert vagy azt kell benyújtani vagy együtt elmentek szépen a víz, gáz és villany szolgáltatóhoz, és ott átírják a te nevedre az adásvételi alapján.

Valami nem kerek a szerződéssel.

2022. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!