Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ahogy öregszik az ember miért...

Ahogy öregszik az ember miért kel fel korán, nem tud visszaaludni?

Figyelt kérdés
50 vagyok 5-6kor ébredek, pisi, reggeli, ezzel meg felébresztem a többieket. Szedjek valami nyugtatót? Voltatok már így?
ma 06:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy idősödik az ember egyre kevesebb melatonint termel a szervezet, amely az alvást-ébrenlétet szabályozza.
ma 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%

Az agyamra ment a barátnőm aki ezen verte a nyálát hogy ő nem tudott délig aludni, mert felébredtem hajnalban és nem feküdtem déli 12-ig mint egy farönk hanem ki mertem kelni az ágyból és erre ő is felébredt...


Hagyjad a többieket hogy mit mondanak. Ne szedj nyugtatót. Ha 5-6-kor ébredsz, akkor 5-6-kor ébredsz. Csomó ember ébred fel ilyen korán. :)

ma 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Próbálj csendesebben tevékenykedni. Általában én is felébredek hajnalban, mikor a párom készülődik, de az esetek nagy részében még vissza tudok aludni. Megkértem, hogy ne kapcsolja fel rám a villanyt, meg ne csörömpöljön. Pedig amúgy rossz alvó vagyok.
ma 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Ahogy mondják a többiek is, próbálj mrg csendben lenni, pl reggelire ne háromfogásos, sütögetős kaját csinálj hanem mondjuk egyél vajas kenyeret.


Mondjuk ez egy elég szomorú tendencia, nem tudom mi lesz velem ennyi idősen ha most is 5-6 között kelek xd

ma 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Mikor fekszel aludni?
ma 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Barátkozz meg vele, hogy változunk.

Nálam is vége van a sokáig alszom időszaknak, max 6-kor kidob az ágy. Kávé, aztán csendben dolgozom a gépen.

Ez van.

50N

ma 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

21 körül fekszünk le, hajnalban akkor is kidob az ágy.

Aztán meg délután jól esne aludni, 2 óra körül a fiatalabbaknak is jön egy mélypont amikor alacsonyabb a vérnyomás úgy olvastam.

Ki szeretném aludni magam mert érzem hogy kevés de csak nézem a redőnyt reggel.

ma 08:14
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Én még csak 37 vagyok, de reggelente munkanapokon fél 5 kor ébresztő nélkül is fent vagyok. Ma szombat van ugye, már 6 óra óta nézek ki a fejemből, és nem tudom mikortól forgolódtam kínomban.

A héten nem dolgoztam és minden nap 4-6 között keltem...

Pedig 2 műszakban dolgozom, tehát még azt sem mondhatnám mindig korán kell kelnem.

F.

ma 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Az kb 8 óra alvás, ami bőven jó, majd, ha már

csak 4..5..(6) órákat tudsz éjszaka aludni, mint én 50+osan, az lesz az igazán brutál nyomasztó, úgy, hogy mellette edzek, fizikai melót végzek és érzem, hogy ennyi pihenéstől már nem igazán tud regenerálódni a szervezetem.

ma 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A lefekvés az egy dolog. Én lefeküdhetek éjfékor is, akkor is 5 körül már ébren vagyok :D
ma 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!