Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért pénzes a legtöbb ember...

Wcpumpa01 kérdése:

Miért pénzes a legtöbb ember vajon mit tudhatnak ők amit én nem?

Figyelt kérdés
én reggeltől estig dolgozok.. mások meg kipihenten a 20-30 milliós autókkal jönnek mennek de egyre többen vajon mit dolgozhatnak? mert szerszám biztos nem volt a kezükben soha..

ma 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy te reggeltől estig dolgozol és nincs 30 milliós autód, de neked nem is kell attól félned, hogy éjjel rád töri a házat a TEK és elvisznek mindent.
ma 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

"mások meg kipihenten a 20-30 milliós autókkal jönnek mennek"


Te csak ezt látod, azt a részét nem, amikor összeszedik a rá való pénzt...

ma 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Én pl tudom, hogy hogyan érjek el havonta 1 millió embert az írott tartalmaimmal, e mellé még 1,5 millió embert a videós tartalmaimmal.


Azt is tudom, hogy milyen tartalomban érdemes időt+pénzt+energiát fektetni és melyikbe nem.


Azt is tudom, hogy hol találok olyan digitális termékeket, ami után az eladási jutalékom 8000 -10 000+ forint.


Azt is tudom, hogy hogy találjak ki új témákat, hogy az érdeklődést fenntartsam hónapról hónapra.


Tudom azt is, hogy hogyan működik az instagramm, pinterest és hogy ezeken keresztül hogy érhetek el havonta 500 000 embert.



és e mellé egy cseppet se félek, hogy a TEK rám töri az ajtót az éjszaka közepén, mert messze többet keresek ezekből, minthogy megérje adót csalnom.

ma 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj,de te megint egy olyan ember vagy,aki a külsőségekből ítél.

Az a kocsi lehet céges,lízingelt,hitelre vett,kölcsön,vagy akármilyen autó.Semmit nem tudsz az adott személyről,lehet hogy nincs saját lakása,vagy szénné el van adósodva,meg jelzálog hitelesedve.Egy csomó ilyen embert ismerek.

Nekem van egy rokonom,kb.500 millió értékben vannak saját ingatlanjai (Bp.-en),ki vannak adva,mégis egy 20 éves borzalmas tragaccsal jár,ami kb jó ha 3-4 száz ezret megér,nincs is másik kocsija.

ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

" mert szerszám biztos nem volt a kezükben soha"


Helyette a fejükben van ész és tudás! (Ami mellékesen nem zárja ki a szerszamok használatát - ezt csak nagyon ostoba lények gondolják, hogy VAGY tudás, VAGY szerszám!)

ma 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Öszintén szólva, aki saját magát egy WC-pumpával azonosítja, az nem sokra viheti az életben
ma 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. Ez csak a felszín, honnan tudod hogy saját? Lehet szponzor, lehet kölcsönkapott, lízingelt kocsi vagy amig hitelre vett.

2. A magas pozíciókért amik jól is fizetnek, azért keményen kell tanulni és sokat. Lehet, hogy több saját cégük van, lehet hogy befektettek, lehet hogy olyan vállalatokban töltenek be magas pozíciót ami elég jól jövedelmez. Nem tudhatod. Lehet, hogy külföldön is dolgozik. Annyi dolog lehet.

ma 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Tudom azt is, hogy hogyan működik az instagramm


Te szerencsétlen, még a nevét sem tudod leírni

ma 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hozzátenném én az ilyen "önnyugtatást" sem szeretem, hogy biztos csalta, lopta, hazudta, hitelből van, érte jön a TEK. Az emberek többsége bizony dolgozik. Nyilván a munka nem csak és kizárólag a kétkezi, fizikai munkát jelenti, hanem azt, hogy használja a tudását, kapcsolatait, építi azokat.
ma 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a dolgozoK helyett annyit fejlődnél,hogy dolgozoM,máris egy fokkal feljebb lennél.
ma 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!