Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha oltozobe zuhanyzas kozben...

Ha oltozobe zuhanyzas kozben beszelgettek valakivel akkor szembe fordultok vagy hattal? vagy ahogy eppen?

Figyelt kérdés

Multkor egyik sporttarsammal pont egymassal szemkozti zuhanyzoban zuhanyoztunk (fuggony nelkuli),

Es dumaltunk kozben, viszont en vegig hattal voltam nem akartam szembe fordulni (bar fene tudja miert nem vagyok szegyenlos), o viszont hol felem fordult beszelgetes kozben hol hattal.

Ti hogyan vagytok ezzel?



okt. 19. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy éppen? Leginkább. Nem tudom... zuhanyzás közben elsősorban zuhanyzok, és szeretnék túllenni rajta. Nem fogok megállni vakarózni meg egy unaloműzú bájcseverészésen agyalni
okt. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Én simán vagyok szembe a másikkal zuhanyzás közben.

Van, hogy le pillantok. Van, hogy a másik is. Mi van vele, ha látjátok egymást meztekenül?

Szerintem jó egymás előtt meztelenül lenni.

okt. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem unalomuzo bajcsevej.

De eppen egy edzes vagy meccs utan megdumalni ezt azt megszoktunk a zuhanyzas kozben.

okt. 19. 23:30
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

"Szerintem jó egymás előtt meztelenül lenni."

Bajom nekem sincs vele, de ha szerinted kifejezetten "jó", akkor te bizony meleg vagy...

okt. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is háttal szoktam lenni. Meg, ha az öltözőben törölközünk, öltözünk, akkor is hátat fordítok, beszélgetés közben is, inkább a seggem lássa, mint mást. A fejem nyilván felé fordítom, ha valakihez beszélek, de ennyi.
tegnapelőtt 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

De miért kéne el fordulni másoktól?

Miért gond az, hogy mások látják a farkatokat? Vagy törölközésnél azt, hogy himbálózik? Miért ennyire gond ez?

tegnapelőtt 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Én szemkontaktust keresek és közben masztizok
tegnap 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!