Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem meg az ex...

Nagyon szeretem meg az ex barátom, tegnap este rá írtam úgy ahogy el beszélgettünk. Hatalmas hulyesegeit csináltam?

Figyelt kérdés
30 + vagyunk mind a ketten... Nagyon hiányzik, már nem bírtam tovább, hogy ne beszéljünk. Tegnap este beszélgettünk kicsit, ma rá kérdeztem akár e még találkozni de még nem kaptam választ. Úgy váltunk el este, köszi, hogy írtam neki és aludj jól. Mire számíthatok? Az idióta, bunkó, kotozkodo válaszokra nem tartok igényt. A normálisakat előre nagyon szépen köszönöm!
2021. szept. 4. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szingli vagy nem para, de ha van valakid és szereted.. ennél tovább ne menj el az exel, mert csak bonyodalmat sző.
2021. szept. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerlek egyikőtöket sem, meg hogy milyen volt a kapcsolat és miért váltatok el, ki szakított meg hogyan.

Így nem lehet megmondani, hogy hülyeséget csináltál-e...

Nem feltétlen hülyeség, az mondjuk lehet, hogy kicsit korán kértél találkozót, ha tegnap este beszélgettetek.

Miért nem hagytad, hogy kattogjon rajta, s ő kérdezze meg... te írtál rá, a köv. lépés esetleg az övé lett volna.

Ez a legnormálisabb válaszom, amit adni tudok.

2021. szept. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat. Én szakítottam vele, nagyon szár időszakos volt sajnos... Úgy voltam vele mivel hétfőn utazik el 2 hétre külföldre, előtte jó lenne látni megolelni. Nem firtattam van e valakie vagy nincs. Nagyon hiányzik....
2021. szept. 4. 11:26
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem nincs senkim, ő volt!!!

Elnézést gyorsan írtam és át írt pár szót!

2021. szept. 4. 11:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben mindig mérlegelni kell hogy miért lett vége a kapcsolatnak , ha van értelme , hogy találkoztatok a te részedrol akkor nyilván meg éri , de ha nincs és vannak olyan dolgok amik zavarnak jelen állásban is akkor nincs értelme tovább hogy szenvedjetek, bár nehéz szerelmem és hiánnyal együtt élni de ezért vagyunk emberek .
2021. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem értette ő sem hogy jutottunk el idáig ennyit mondott. Én sem... Én próbálkozom, látni akar az ex barátom... Úgy voltam vele, ha nem kérdezek rá akkor veszitek eleve. Így meglatjuk lehet így is de ki tudja.
2021. szept. 4. 11:33
 7/10 anonim ***** válasza:
De mit veszítesz? Egy erőszakos szar kapcsolatot?
2021. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De mi az erőszakos ebben?
2021. szept. 4. 11:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocsánat félreolvastam, az időszakot erőszakosak.

"Én szakítottam vele, nagyon szár időszakos volt sajnos"

2021. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Egyszerűen teljesen meg vagyok lőve, nem tudom mire számítsak vele kapcsolatban. Egyáltalán válaszolni fog e

...

2021. szept. 4. 12:06

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!