Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nem szeretem ha...

Csak én nem szeretem ha valaki azt mondja: "nekem mindegy, ahogy gondolod, te tudod" és társai?

Figyelt kérdés
Csak az én szememet szúrja amikor ezeket látom leírni? Vagy a fülemet szexuálja ha ezt hallom? Nektek mi a véleményetek erről? Szerintetek mit sugall ha a másik ezt mondja ? Mert szerintem totális érdektelenséget....

2022. nov. 25. 19:24
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
72%

Én az ilyeneket telibe leszarom.


Nem dönt, nem vàllal felelősséget, nem ismeri el befolyàsàt, bàrmilyen helyzetről beszélünk.

2022. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Én sokszor használom ezeket :D
2022. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
nekem mindegy
2022. nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Én is sűrűn használom ezeket a kifejezéseket, főleg akkor, ha valami olyanban kérik ki a véleményemet, amihez vagy nem értek, vagy nem érdekel. Illetve akkor is szoktam, mikor tudom, hogy a másik ember nem kérdést tett fel, hanem kérdésnek álcázva akarja elérni, hogy igazat adjak neki.
2022. nov. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Te tudod, ahogy gondolod
2022. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelenthet érdektelenséget, de én inkább olyat figyeltem meg egy emberkével, hogy ő amikor mondja akkor én valami olyat mondtam vagy csináltam ami neki nem tetszik, kicsit bántja, és akkor fölül akar kerekedni érzelmileg, és akkor ezt mondja mert hogy ő milyen zen.
2022. nov. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Vannak helyzetek, amikor teljesen normális válasz. Pl édesanyámnak az a mentalitása, hogy tök mindegy mi a kaja, csak legyen valami. Így mikor apám megkérdezi mit főzzön, általában azt mondja, hogy "nekem mindegy". Mert tényleg mindegy. De mikor pl csoportban dolgozok emberekkel, és ki kell találni hogy akkor mit csináljuk, aztán neki kell állni, és kérdezgetem a többieket, hogy "tetszik nektek ez az ötlet?" "ki melyik feladatot vállalná szívesebben?" stb, majd azt a választ kapom, hogy "nekem mindegy" az enyhén szólva irritáló. Akkor van az, amit #1 is írt, hogy nem vállalnak felelősséget. Ha pedig megkérdezem az egyik barátomat, hogy akar-e találkozni, és azt kapom, hogy neki mindegy, mindig kicsit megbántva érzem magam. Lehet ez csak ez én hülyeségem, de ha valakinek mindegy, hogy töltünk-e együtt időt, azt a kapcsolatot már megette a fene.
2022. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ebben nincs semmi különös.

Nem kell hogy mindig mindenkinek véleménye legyen arról amiről beszélsz, vagy hogy meg akarják tárgyalni veled a véleményüket.


Ha az van, amit az egyik válaszoló írt hogy közösen csináltok valamit, és mindent rád hárít ezzel a "nem tudom" szöveggel, akkor ja, az tényleg elég szar ügy, de ha csak simán beszélgettek, te meg felvetsz valamit amiből 1, vita lehetne, ha mindketten belelovalljátok magatokat (pl politika) 2, nincs véleménye a dologról, akkor teljesen normális azt mondani hogy jól van, ahogy gondolod.

2022. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Én akkor szoktam ilyen választ adni, amikor valaki úgy adja, olyan stílusban elő az elképzelését valamiről, hogy tulajdonképpen érezhető, hogy nem tetszene (nem tűri el, mert ő az okos), ha ellentmondanak és nem értenek egyet.
2022. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Persze, értelek titeket, lehet rosszul tettem fel a kérdést.... de leginkább arról van szó, amikor mindig mindenben nekem kell dönteni, meg cselekedni mert "ahogy gondolod", "nekem mindegy", es ha veletlen az mégse jó a másik félnek akkor még nyilván én lennék a hibás.... de ez a szimpla érdektelenség is...
2022. nov. 25. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!