Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nem szeretem ha...

Csak én nem szeretem ha valaki azt mondja: "nekem mindegy, ahogy gondolod, te tudod" és társai?

Figyelt kérdés
Csak az én szememet szúrja amikor ezeket látom leírni? Vagy a fülemet szexuálja ha ezt hallom? Nektek mi a véleményetek erről? Szerintetek mit sugall ha a másik ezt mondja ? Mert szerintem totális érdektelenséget....

2022. nov. 25. 19:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%
Én akkor szoktam ezeket mondani, amikor van véleményem valamiről, de nem akarom ráerőltetni a másikra, mert tisztában vagyok vele, hogy nem feltétlenül az én nézőpontom, vagy az én bejáratott módszereim a helyesek.
2022. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor ezeket használom, igazából marhára nem tök mindegy nekem, csak nem merem kimondani valamiért a véleményem :D.
2022. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikus az a mondat amikor a másik nem ért veled eggyet és benyög egy ilyet.. meg tudnám őket folytani
2022. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor használom, amikor valaki kikéri a véleményem valamiről, és kiderül, hogy az övével ellentétes, így az enyémet utána le is szólja, amolyan bónuszként :D
2022. nov. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!