Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik foglalkozást űzőt...

Melyik foglalkozást űzőt tartjátok a legokosabbnak?

Figyelt kérdés
Szövegesen is ki lehet fejteni véleményt, illetve lehet írni még foglalkozást a feltüntetetteken kívül is.

tegnapelőtt 21:08
A kérdező szavazást indított:
orvos
matematikatanár
vegyész
ügyvéd
fizikus
mérnök
informatikus
38 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Az orvos az ki van zárva ezek közül. A legtöbb mai orvos ugyanazt csinálja: a protokoll szerint felír egy halom gyógyszert az elmondott panaszok alapján, lehet vizsgálatokra is elküld, de a vége ugyanúgy a halom gyógyszer lesz. És ez a legtöbbször csak tüneti kezelés. Nem képesek látni az összefüggéseket látni más területek közt, fejlődni, tanulni szintén nem hajlandók. Így el van veszve az egész.
tegnapelőtt 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem foglalkozásfüggő. A felsoroltak között is lehet ostoba szakbarbár, és targoncás is lehet okos. De ha abból indulunk ki, hogy az értelmiségi okos, a szakmaválasztás nem IQ alapon, hanem érdeklődés, készség alapján történik.
tegnapelőtt 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
9%

2

Igen, rengeteg széleskörűen művelt targoncást ismerek én is. Erről híresek.

tegnapelőtt 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Azt amelyik végre eljutott oda, hogy nem alkalmazottként dolgozik havi fix bérért.
tegnapelőtt 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%

ma már nem létezik ilyen de akit polihisztornak neveztek az sok

mindenhez értett magas szinten

tegnapelőtt 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%

1 de megnézném te el tudnád e végezni azt a képzést, ha szerinted ennyi hülyének sikerül. 80%-os biosz kémia emelt oda a belépőszint, vizsgákon meg vért pisilsz. De ha ennyire könnyűnek látod, te miért nem mentél orvosnak? Ja mert a kanapéból könnyű pofázni. A "csak gyógyszer felírás" mögött sokkal több áll.


Bár akik felpontoztak, azoknak se lehet sokkal több eszük.

tegnapelőtt 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%
Mentősök. Többet tudnak az orvosoknál. Mert a mentőben még a szülést is lekell vezetniük ha olyan a helyzet, nem beszélve hogy bármilyen bajt kezelniük kell. Számomra ők a legképzettebbek, legokosabbak.
tegnapelőtt 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
36%

7

Mert egy nőgyógyász szerinted mit csinál? Vagy az intenzíven ügyeleten levő orsvos. Mégis mit gondolsz?

tegnapelőtt 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látom, a lepontozók mind rengeteg művelt targoncást ismernek. :D
tegnapelőtt 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%
6 ne forgasd ki a szavaim, a kérdés az volt, kit tartunk legokosabbnak. Nem azt írtam hogy hülyék, meg azt sem írtam, hogy az egyetem könnyű. De utána mikor diagnosztizálni és gyógyítani kéne, elvesztik ezek szerint azt a marha nagy eszüket, vagy túl beképzeltek lesznek hogy csináljanak is valamit. A "csak gyógyszerfelírás" mögött mi az a sokkal több ami áll? Ja tudom, a gyógyszerügynökök, meg a gyógyszeripar. Ha egészséges az ember, akkor kisebb a haszon nekik. Az utolsó mondatodhoz meg: ja, mert itt csak neked van eszed...
tegnapelőtt 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!