Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiakkal kapcsolatban a...

Férfiakkal kapcsolatban a "NINCS AUTÓJA MERT SZÜKSÉGTELEN NEKI" miért elfogadhatatlan indok?

Figyelt kérdés

Olyan férfira gondolok akinek a lakhelye, munkája, életstílusa minden tekintetben feleslegessé teszi autó tulajdonlását, mert lehet hogy havi 1-2 alkalommal használná, és az anyagi szempontból már nem éri meg.


Ennek ellenére az a széleskörű látásmód, hogy ez akkor is elfogadhatatlan egy férfinek, és igenis legyen autója akkor is ha csak havi 1-2x használja.


Miért?



tegnap 11:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

"Ennek ellenére az a széleskörű látásmód"


A Gyk népe mindig tud nekem új dolgokat mondani, amiről még soha nem hallottam.

A fent kiemelt részt mégis hol elterjedt széleskörben? Kik mondják ezt?

tegnap 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Katona Dius ***** válasza:
91%
Passz. Sosem értettem. Mikor még randiztam férjemmel, neki sem volt, nem is kellett, városon belül dolgozott, vagy gyalogolt, vagy bicajozott. Semmi bajom nem volt a dologgal. Miután összeköltöztünk, összeházasodtunk és másik városban lett munkája, ahova macerás a bejárás, akkor vettünk neki. Addig nem volt igénye rá se neki, se nekem.
tegnap 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Katona Dius ***** válasza:
100%
1-es én is nagyon sokakat ismerek (sajnos többet, mint nem), aki képes megszólni egy pasit, ha 30-40 évesen nincs jogsija, se kocsija. Mert neki éppen nem kell, elvan nélküle is, megoldja anélkül. Mert hogy, idézem: "mivel nincs kocsija, nem tett le semmit az asztalra". Az mindegy nekik, hogy úgy dolgozik, mint a kisangyal és gond nélkül eltartja magát.
tegnap 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem tudok mást mondani mint azt hogy sz@rd le.


Én 21 éves nő vagyok és nálam meg mindig azon értetlenkednek hogy miért nincs jogosítványom. Amióta az eszemet tudom félek a vezetéstől, szóval ha még csinálnék is jogsit akkor sem mernék vezetni. És ezt valahogy nem képesek felfogni.

tegnap 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Pont leszarom, ha van is ilyen igény. Aki ilyen igényeket támaszt, azzal nincs dolgom.

Nekem sincs autóm, és nem is kell. Van biciklim, és közösségi közlekedés, azzal mindent el tudok intézni. Ha nagy ritkán olyan helyzetbe kerülök, hogy mégis nagyon jól jönne, ami egy évben szerintem egy-két alkalom, akkor van taxi, ha nem tudok ismerőst megkérni, akinek viszonzom a szívességét.

Ilyen ritka esetek voltak pl. hogy valahol lecsaptam ingyen öt bazinagy hangfalra, és erősítőre, amit nem tudtam volna elhozni. Ekkor valaki segített, és elhozta az autójával, aztán valahogy megháláltam, de ezért az egy-két alkalomért autót tartani nem érdemes.

Aki nincs velem egy értékrenden, azt tudomásul veszem, de nem akarok tőle semmit.

tegnap 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Metionin ***** válasza:
81%
Teljesen valid indok. Én sem értem ezt a nagy autó mizériát és csak a férfiaknál. Ha valakinek szüksége van autóra, az tartson, akinek meg nincs, az ne tartson feleslegesen, csak azért, hogy legyen. Itt most tök mindegy, hogy férfi vagy nő az illető. Nekem is van ismerősöm aki ezért nem vett autót, amerre járnia kell, lehetetlen parkolni, amúgy meg otthonról dolgozik, sétatávban van neki minden. Hülye lenne autóra költeni. Párom is nemrég vett, amikor olyan munkahelye lett, ahová sok idő lett volna bejárni.
tegnap 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem elfogadhatatlan egyáltalán.
tegnap 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

#3


1. ilyenkor azt kell megnézni, hogy ki mondja

2. azt kell neki mondani, hogy te is tudsz jogosítványt szerezni, majd autót venni

tegnap 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
18%
Férfi? Akinek nincs autója...?
tegnap 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
25%
A legtöbb nő elvárja, ezért muszáj hogy legyen.
tegnap 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!