Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Csóró" férfiaknál hogy...

"Csóró" férfiaknál hogy lehet, hogy egyik-másik jobban néz ki, ápoltabb, sportosabb mint aki akár gazdag férfi?

Figyelt kérdés

Pl. van egy Woltos futár, akit rendszeresen látok mert hozzánk is hoz kaját esténként, és láttam munkán kívül városban is.


Olyan 35 éves lehet, és amikor hétköznapi ruhában láttam, simán olyan volt mint egy "klasszikus, sikeres férfi", ránctalan arc, jó alak izmos, sportos, jóképű.


Közben meg pizzát hord biciklivel. Oké azt nem tudom, lehet nem főállásban csinálja.


De akkor is fura hogy olyan férfiak akik meg anyagilag tényleg sikeresek, vállalkozók, komoly vagyonnal, ház, autó, cég stb. azok között meg nagyítóval kell keresni a fitt, vonzó külsejűeket.


Miért van ez így?


tegnapelőtt 08:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
:D
tegnap 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

@16 Apus, ha lenne egy biatorbágyi Kádár-kockám, meg Boss cipőkre költenék, azzal három dolgot érnék el:


1. Olyan helyen élnék, ahol nem akarok

2. Többet kéne ingáznom

3. Várhatnám az állami nyugdíjat 67 éves koromig


Ehelyett 50 éves koromra adok egy lakáskulcsot a gyerekemnek és szépen visszaveszem a hátozsákot és irány újra Ázsia, utána meg nyugdíjad olvasgatás. Szerintem ez inkább jómód, de te tudod.

tegnap 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!