Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Csóró" férfiaknál hogy...

"Csóró" férfiaknál hogy lehet, hogy egyik-másik jobban néz ki, ápoltabb, sportosabb mint aki akár gazdag férfi?

Figyelt kérdés

Pl. van egy Woltos futár, akit rendszeresen látok mert hozzánk is hoz kaját esténként, és láttam munkán kívül városban is.


Olyan 35 éves lehet, és amikor hétköznapi ruhában láttam, simán olyan volt mint egy "klasszikus, sikeres férfi", ránctalan arc, jó alak izmos, sportos, jóképű.


Közben meg pizzát hord biciklivel. Oké azt nem tudom, lehet nem főállásban csinálja.


De akkor is fura hogy olyan férfiak akik meg anyagilag tényleg sikeresek, vállalkozók, komoly vagyonnal, ház, autó, cég stb. azok között meg nagyítóval kell keresni a fitt, vonzó külsejűeket.


Miért van ez így?


tegnapelőtt 08:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkozz még egy kicsit és rájössz...


A pénz nem egyenlő az egészséges életmóddal, sportos mindennapokkal és kiegyensúlyozott élettel.


Már alapon a bicófutár napi több km-t leteker.

Míg a másik ember tesped pl egy irodában.

tegnapelőtt 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%

Mikor gyarban dolgoztam, mindig a mernokok buzlottek messzirol, a segedmunkas ferjem meg mindig patika volt :D

Az igenyesseg nem penz kerdese, de lehet paran azt hiszik hogy lehet vele kompenzalni🤷🏽‍♀️

tegnapelőtt 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy ezeknek a gazdag, igénytelen pasiknak mégis mindig jó nőik vannak, minek fárasszák magukat akkor konditeremmel, fogyókúrával és egyéb vacakságokkal...
tegnapelőtt 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Mert a szarból felkapaszkodott prolik és ezt az igénytelenséget hozzák az anyjuktól, apjuktól.
tegnapelőtt 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%

A férfiaknál nem várunk el "extra" ápoltságot. Így aki alapvetően ápolt, tiszta, igényes, azt már top igényességűnek könyveljük el, akkor is, ha nőben hasonlót nem (pl. picit kopaszodik, 1-2 ránc még nem gáz stb.) Innentől kezdve meg az egész az alábbiak kérdése:

- viszonylag egészséges életmód (mozgás, egészséges étrend)

- jóízlés

- arc- , test- , hajápolás

- minimális akarat és igényesség


És ez tényleg nem pénz kérdése. Ami ebből effektíve többletpénzbe tud kerülni, az a test-, haj-, bőrápolás, és ezekből is csak akkor kell az alapon felül fizetni, ha van olyan probléma, amit nem lehet alap higiéniai szerekkel megoldani. Mert az egészséges étkezés sem kerül egy vagyonba, ha idényzöldségek, csirke vonalon mozog az illető.


Ahhoz nem kell milliomosnak lenni, hogy alkathoz megfelelő ruhát vegyél fel (max. ha nagyon alacsony az illető, szabóhoz elmenni nadrágot, öltönyujjat felvarratni pluszpénz). Előnyös hajat vágatni sem kerül magas összegbe.

tegnapelőtt 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%
A testápolás nem pénz kérdése. Burkoló vagyok, minden nap borotválkozok, tisztálkodok, havi kétszer elmegyek fodrászhoz, és szolizni. Sok gazdag annyira pénz mániás lett, hogy ezekre sajnál kb havi 10 000ft-ot kiadni. ennyire fösvények.
tegnapelőtt 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
30%
Magyar viszonylatban jómódúnak számítok, ennek ellenére 2000 ft-os H&M pólókban járok, amíg el nem kopnak, egy cipőt hordok egy évig (kivéve alkalmi, túra, téli, stb), panelban lakom, nincs autóm. Egész egyszerűen nem érdekelnek a külsőségek, így is magasan szebb a feleségem, mint az átlag, van egy gyönyörű gyerekem, bejártam 100+ országot és ha jól alakulnak a dolgok, akkor 50 éves korom előtt nyugdíjba tudok menni. Alkatra normális vagyok, nincs rajtam semmi túlsúly, de rühellek sportolni, azzal meg aztán végképp nincs kedvem szórakozni, hogy a hajamat zselézgessem, miközben a kopott pólókban meg a kézzel oldalra túrt hajammal is meg tudok győzni vezérigazgatókat arról, hogy kompetens vagyok abban, amit csinálok.
tegnapelőtt 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%
Na téged is tuti megcsal az asszony, ha ilyen vagy.
tegnapelőtt 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
4-es, a szívemből szóltál.
tegnapelőtt 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
7-es, én ebben nem látok semmi kivetnivalót, sőt. Egy panelben is lehet rend és tisztaság; a drága ruhák meg ugyanúgy tönkremennek mint az olcsók (elég ha csak lekajálod..), stb.
tegnapelőtt 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!