Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A természetes szépség számodra...

A természetes szépség számodra mit jelent?

Figyelt kérdés
Ismersz ilyen embert?

tegnap 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen ismerek.
tegnap 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Nincs smikelve, nem festi a haját, nincs műkörme.

Persze, vannak ilyen nők. Olyan meg még több, aki csak a haját festi és azt is csak azért, mert őszül (vagyis az eredeti színére festi vissza).

tegnap 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen piercingje, se tetkója.

Ne barnítsa agyon magát mint egy cgó.

tegnap 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

[link]


(Nyilvános kép, nyilvános oldalról, modellről. NEM szabályszegő!)

tegnap 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs műkörme, műszempillája, műhaja, nincs plasztikáztatva egyáltalán. A hajszíne természetes szín. A bőrszíne természetesen világos, nem szolizott, nem használ barnító termékeket, nyáron nem égeti magát a napon. Nincs tetoválása, piercingje vagy ha mégis nagyon visszafogott ilyen téren. Ha sminkeli magát az is ilyen no makeup makeup. Öltözködésében nem kihívó, nem vesz fel olyan darabokat amikben kint van a melle, feneke. Alap neutrális színeket visel, legyen szó ruhákról, körömről vagy sminkről. Nagyjából ez.
tegnap 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Jó mellette felébredni, mert ugyanazt az embert látom, akit este.
tegnap 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Smink nélkül IS szép; az arcvonásai szépek, a bőre tiszta. A haja dús. Arányos a testalkata.
tegnap 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nekem nagyon mást jelent ez a szó, mint a többieknek. Nekem az a természetesen szép, amikor valaki felvállalja önmagát, és a kinézetén látszik az, hogy ki ő.
tegnap 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
Annyira elcsépelt dolog már ez a természetes szépség kifejezés. Szép csak természetesen tud lenni az ember. Attól hogy van valakinek egy orrműtéte vagy egy szájfeltöltése egyrészt még nem lesz szép másrészt attól még nem lesz mű.
tegnap 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6 És így vala elterjede a sminktetoválás és az épített műszempilla.
ma 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!