Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknek miért kifogás szinte...

A nőknek miért kifogás szinte mindenre a menstruáció?

Figyelt kérdés

Ne menjünk ide, mert megjött..., ne menjünk oda, mert megjött... stb.

Ne utazzunk most rokonokhoz, mert megvan, ne menjünk strandra, mert megvan, ne tesizzünk/nem tornázzunk mert megvan, múltkor olvastam már itt olyat is, hogy valaki a sok hónappal későbbi esküvőn részvételt mondta le, mert biztos akkor fog megjönni a mensi (meghívták)

Miért lett ilyen jó kifogás a nőknél a menstruáció?

Nem az volna a normális, hogy azzal is ugyanúgy meg kell tudni oldani az életet? Ha valaki egészséges, akkor gyógyszer, görcsoldó, egyébként meg tamponnal, kehellyel szinte bárhova lehet menni/bármit lehet csinálni.



szept. 16. 17:22
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
34%

#40

El ne hidd hogy valóban nő…

tegnapelőtt 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
51%

38: te komolyan azt hiszed, mindenkire ugyanúgy hat minden az egész világon? Ha neked nem jött elő pl. egy gyógyszernél mellékhatás, amit a k...a útmuta is leír, másnál nem jöhet elő? Ha te nem betegszel meg, más sem betegedhet meg?


Ha utánaolvasol szaklapokban, akkor látod, hogy van, akire másképp hat. Ennyi. De valószínűleg, ha tényleg nő vagy, a pasidtól meg a Való Világból tájékozódsz maximum.

tegnapelőtt 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
30%

#41: De bizony, valóban nő vagyok. És soha nem fogom megérteni, hogy mit lehet egy menstruáción problémázni.

Feltalálták már a tampont, a betétet, meg a menstruációs bugyit, attól a pár milliliter vérveszteségtől meg senkinek nem lesz semmi baja.

tegnapelőtt 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
41%
43: de pont, ez az, agyatlancucu, hogy nem mindenkire úgy hat, hogy jaj, csak kijön egy kis vér. Olvass utána, b...ki, szaklapokban. Ja, hogy arra lusta vagy, a Netflix meg a Story magazin érdekesebb...
tegnapelőtt 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
42%
Mondom: majd ha nekem is fájni fog a menstruáció, akkor majd elhiszem, hogy van olyan. Ugyanígy, ha szellemet fogok látni, akkor majd hinni fogok a szellemek létezésében is. Amire nincs bizonyíték, abban én nem hiszek. ;)
tegnapelőtt 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
41%

#43

Milyen tampon jó a görcsökre, és melyik típusú betét segít a hasmenésen? Nem hallottam még ilyenekről. (Vagyis de, a viktoriánus ópiumos tamponról, de azt nem igazán használnám :D )

tegnapelőtt 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
41%
Nem csak ostoba, még büszke is rá. Remélem a karma megadja neked és amikor könyörögsz segítségért a fájdalom miatt, veled is így viselkedjenek...
tegnapelőtt 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
52%
Majd ha nem hisztek olyan hülyeségekben, mint a karma, akkor majd beszélhetünk. ;)
tegnapelőtt 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
20%
Inkább hiszek a karmában, mint abban, hogy neked is van agyad.
tegnapelőtt 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
0%
akkor majd beszélhetünk? Mellesleg kutyát nem érdekel a véleményed. Nézz utána, hogy miről írkálsz, mert fogalmad sincs az egészről..
tegnapelőtt 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!