Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknek miért kifogás szinte...

A nőknek miért kifogás szinte mindenre a menstruáció?

Figyelt kérdés

Ne menjünk ide, mert megjött..., ne menjünk oda, mert megjött... stb.

Ne utazzunk most rokonokhoz, mert megvan, ne menjünk strandra, mert megvan, ne tesizzünk/nem tornázzunk mert megvan, múltkor olvastam már itt olyat is, hogy valaki a sok hónappal későbbi esküvőn részvételt mondta le, mert biztos akkor fog megjönni a mensi (meghívták)

Miért lett ilyen jó kifogás a nőknél a menstruáció?

Nem az volna a normális, hogy azzal is ugyanúgy meg kell tudni oldani az életet? Ha valaki egészséges, akkor gyógyszer, görcsoldó, egyébként meg tamponnal, kehellyel szinte bárhova lehet menni/bármit lehet csinálni.



szept. 16. 17:22
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
74%

Elmondom. Nekem az első 2 nap iszonyú görcseim vannak. Ha nem jutok időben gyógyszerhez, akkor szédülök a fájdalomtól és hányingerem van.


Így nehéz elmenni bárhová is szórakozni.


Átlagban a 2.-3. napon annyi vér folyik belőlem, hogy félóránként rohannom kell a budiba cserélni vagy átázok és az baromi ciki. Ha felállok a székemből, tuti fél liter vér távozik belőlem. Tüsszentéskor szintén.


A tampon folyamatosan tágul, ahogy vér kerül bele, engem egy idő után irritál. Ezért is cserélem az utolsó napokon is sűrűbben. Néha betétet használok, az meg olyan mintha be lennék pelenkázva, szintén kényelmetlen.


A kehely remek ötlet, megnézném a fejetek az irodaházban, amikor mosom bele a csapba.


Arról nem is beszélve, hogy az első 2-3 napban full erőtlen vagyok.


Szerencsére mondjuk a férjemet nem zavarta a tizenx év alatt, hogy minden hónapban van 5 nap, amikor nem tudunk strandolni vagy rokonozni.

szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
23%

Mert sajnos a mai világban sok a hisztis, ostoba ember. Férfiben is és nőben is. Igen, nőként írom ezt.

Majd ha nekem is fájni fog a menstruáció, akkor majd elhiszem, hogy létezik olyan. ;)

szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
76%
23: azt ugye tudod, hogy mindenkinek a szervezete más és máshogy reagál dolgokra... valószínűleg nem, mert buta vagy, mint a pávián valaga.
szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
77%
23, van akinek injekció kell, annyira szenvednek, számodra az empátia valami betegség lehet, amit mások kapnak el, sajnos te nem...
szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
66%
27, ez hogy jött ide? Attól még van más problémám is, köszi. De mondjuk jó lenne, ha nem magzatpózban feküdnék a fájdalomtól...
szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
29%
Az van hogy ha nem lenne ennyi prosztó paraszt, akkor azok a nők akiknek fáj a menstruáció, kevésbé fájna. Mert azért ha valaki ellazul, nem csesztetik, szeretik, hagyják pihenni kicsit, olyankor teljesen jó, nem is fáj, és nem is kellemetlen, csak más mint egy normál nap. De ha épp 1-2 hajcsár hajt ezerrel, akkor sokkal fájdalmasabb, kivéve ha lepattintod őket vagy kimented magad.
szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
76%
Na mi van, megérkezett a nőellenes incelkommandó, hogy hirtelen le lett pontozva mindenki, aki le merte írni, hogy a menstruáció valós kellemetlenségekkel jár? Vagy csak troll barátunk sorozott meg mindenkit piros kezekkel 2 másik accountjából?
szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
57%
32: meg megérkezett Pickme Petra, aki azt hiszi, azzal lesz menőbb, ha dobálja magát, hogy ő nem olyan, mint a többi nő, és a többi nő hülye, csak ő a király.
szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 qborka ***** válasza:
56%
Aki szerint nem létezik a mensi fájdalom, nem tudom,hány éves. nekem 43 évesen volt először,azt hittem meghalok...
szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
67%
Meg lehet csinálni, csak kellemes nem lesz. Szóval èn olyankor csak olyan helyre megyek ahova muszáj. Jól érezni nem tudom magam úgy, hogy folyik a vér, fáj és megy a hasam, stb.
szept. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!