Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknek miért kifogás szinte...

A nőknek miért kifogás szinte mindenre a menstruáció?

Figyelt kérdés

Ne menjünk ide, mert megjött..., ne menjünk oda, mert megjött... stb.

Ne utazzunk most rokonokhoz, mert megvan, ne menjünk strandra, mert megvan, ne tesizzünk/nem tornázzunk mert megvan, múltkor olvastam már itt olyat is, hogy valaki a sok hónappal későbbi esküvőn részvételt mondta le, mert biztos akkor fog megjönni a mensi (meghívták)

Miért lett ilyen jó kifogás a nőknél a menstruáció?

Nem az volna a normális, hogy azzal is ugyanúgy meg kell tudni oldani az életet? Ha valaki egészséges, akkor gyógyszer, görcsoldó, egyébként meg tamponnal, kehellyel szinte bárhova lehet menni/bármit lehet csinálni.



szept. 16. 17:22
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
73%
Meg lehet csinálni, túl lehet élni, de mondjuk nem érzi jól magát, nem gondolod?
szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
63%
Van olyan, amikor semmi gondom nincs, de olyan is, amikor rosszul érzem magam.
szept. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
43%
Vannak, akik tényleg hisztit csinálnak belőle. Egy biztos, hogy rohadt kényelmetlen.
szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
71%
3, vagy nem hiszti az, hogy pár óránként mosdó kell és úgy húz a görcs, hogy az hihetetlen...
szept. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nem is magával a vérzéssel van gondom, hanem az azzal együtt járó depresszióval, puffadással, pattanásokkal, hangulat ingadozásokkal.

Strandra biztos, hogy nem megyek ilyenkor. Nyitva van a méhszáj, a fertőzések esélye sokkal nagyobb. De ezekben az időszakokban legszívesebben az ágyból sem mozdulnék ki. Már az is nehezemre esik, hogy felhúzzak magamra egy irodai viseletre alkalmas nadrágot.

szept. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
74%
Te miért utálod ennyire a nőket?
szept. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
71%
Én tornázni és strandra biztos nem megyek mikor megvan. Sőt van olyan amikor még fájdalomcsillapító mellett is annyira fáj hogy nem tudok állni sem. Olyankor még kimozdulni sem szeretek. De amikor viszonylag normális akkor szinte mindenre vevő vagyok, de strand és sport kizárt.
szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
70%

Örülj neki, hogy neked használ a görcsoldó meg nem ömlik belőled a vér, mint a niagara (vagy nem is vagy nő, nem tudom). De ha ez szerinted "egy jó kifogás", akkor biztosan nem éled át azt, amit sok nő átél. Nyilván az ember olyankor is elmegy dolgozni, amit muszáj, azt megcsinálja a háztartásban is, de borzalmas az egész 2-3 nap. Fölösleges ilyenkor szórakozni menni.

Persze elhiszem, biztos van olyan, aki erre hivatkozva mond ke dolgokat, kábé az a kategória, hogy "ment a hasam, azért nem értem be időben", úgyse tudja senki ellenőrizni, hogy igaz-e. De ezt ugyanúgy megcsinálják a férfiak is, hogy a nőknek van plusz egy kártyája, amit be lehet játszani, szerintem semmi ahhoz képest, amit át kell élni minden k**** hónapban.

szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a kérdezö egy fiúm, akinek fogalma sincs a dologról
szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
66%
Igen, vagy fiú a kérdező, vagy valami hiper szerencsés csaj, akiből 3 csepp vér jön meg nem fáj semmije. De nagyon nincs képben, az biztos.
szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!