Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknek miért kifogás szinte...

A nőknek miért kifogás szinte mindenre a menstruáció?

Figyelt kérdés

Ne menjünk ide, mert megjött..., ne menjünk oda, mert megjött... stb.

Ne utazzunk most rokonokhoz, mert megvan, ne menjünk strandra, mert megvan, ne tesizzünk/nem tornázzunk mert megvan, múltkor olvastam már itt olyat is, hogy valaki a sok hónappal későbbi esküvőn részvételt mondta le, mert biztos akkor fog megjönni a mensi (meghívták)

Miért lett ilyen jó kifogás a nőknél a menstruáció?

Nem az volna a normális, hogy azzal is ugyanúgy meg kell tudni oldani az életet? Ha valaki egészséges, akkor gyógyszer, görcsoldó, egyébként meg tamponnal, kehellyel szinte bárhova lehet menni/bármit lehet csinálni.



szept. 16. 17:22
1 2 3 4 5 6
 31/58 Misery ***** válasza:
68%
Ezt is csak egy érzéketlen bunkó pasi kérdezheti meg... Ti már annak a negyedébe belehalnátok, amilyen fájdalmat és kellemetlenséget bizonyos nők éreznek. De tegyük fel, hogy fel tudsz kelni az ágyból, mert nincs mondjuk endometriózisod, vagy nem hánysz sugárba 2 napig folyamatosan minden hónapban, akkor szerencsésnek érezheted magad, de így is lehet, hogy egy hétig váj a vaginád, vagy éppen fáj a tampon felhelyezése anatómiai okok miatt és betétet haszánlsz, azt meg 2 óránként cserélni kell... Akkor arról már ne is beszéljünk, hogy krva ideges is vagy előtte, vagy éppen olyan depressziós tüneteid vannak a hormondjaid szarakodásától, hogy legszívesebben öngyi lennél. Éééés tudod, ezek közül a tünetek közül közel mind normális... Érzéketlen kisfiú.
szept. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
60%

#31 vagyok

Megtudakolhatom, hogy miért lettem lepontozva mikor a kérdésre válaszoltam?

szept. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
50%
31/32, mert sok itt a gyökér.
szept. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
51%
Tegnap este voltak itt a gyökerek akik lepontoztak mindenkit.
szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
41%
Ha bármennyit és bármit kívánhatnék, az egyik mostmár tutira az lenne, hogy a férfiak is éljeneknát hasonlót minden hónapban. Utána kussolna az összes
tegnapelőtt 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
25%
* éljenek át
tegnapelőtt 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
51%
Nekem ilyebkor sokszor kell pisilni és szinte minden kaját kifosok. Sokszor olyan görcseim vannak, hogy felállni is alig bírok. A fájdalom kisugárzik a hátamba és a lábaimba is. Kíváncsi vagyok melyik here programozna így szívesen.
tegnapelőtt 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
35%

Nőként sem fogom soha megérteni, hogy mégis mi a rossz a menstruációban.

Minden hónapban megtapasztalom, hogy ez egy veszélytelen természetes folyamat, ami SEMMILYEN problémát NEM okoz. Mégis miért hinnék azoknak, akik a tapasztalataim ellenkezőjét állítják??

tegnapelőtt 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
51%

#38

Mondjuk talán mert nem mindenki ugyanolyan?

tegnapelőtt 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
41%
38as, örülök, hogy neked szerencséd van és neked nem fáj. Én elmúltam 30, mire megtapasztaltam, hogy milyen is, ha tényleg normális. Mert most az utolsó, kb egyáltalán nem fájt. Mondjuk cserébe tele lettem pattanással. Viszont többször volt, hogy haza kellett jönnöm munkából, mert annyira fájt, hogy nem bírtam volna talpon maradni. Sírtam is már a fájdalomtól... kollégám pedig láttam átázni, úgy, hogy szüneten kívül is mehetett mosdóba, ülőmunkát csinált... te nőként épp, hogy meg kéne értsd...
tegnapelőtt 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!