Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai fiatalok miért nevetik...

A mai fiatalok miért nevetik ki azokat a nagyokat akik felnőtt létükre rajzfilmeket néznek? (Hunyor major stb...)

Figyelt kérdés
szept. 10. 21:01
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%

#30 Ne magadból indulj ki kérlek :D (csak hogy éljek a szólás szabadságom jogával, mit a hozzád hasonló "debilek", is fel tudnak talán fogni...)

(Ugye, hogy így már nem annyira buli?, különben a "debil" mint olyan politikailag helytelen, degradáló folyamat, még értelmi sérültek esetén sem használatos.

És szólás szabadság ellenére sincs jogod (csak magadban) minősíteni mást, az alapján, hogy mit néz, mit visel, hogy néz ki stb.

Ez simán érzelmi intelligencia kérdése, bár ezt nagyon nehéz könyvekből elsajátítani.

szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Melyik jog tiltja, hogy írásban debilnek minősítsek bárkit? Mennyi a büntike erre?
szept. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
32 csak téged minősít, de mondjuk az a te egyéni szociális problémád.
szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

"És szólás szabadság ellenére sincs jogod (csak magadban) minősíteni mást, az alapján, hogy mit néz, mit visel, hogy néz ki stb.

De van. Pontosan ez a szólász szabadság, hogy jogom van bármit mondani. BÁRMIT.


"csak hogy éljek a szólás szabadságom jogával, mit a hozzád hasonló "debilek", is fel tudnak talán fogni..."

Hajjaj... Akkor most szabad debilezni vagy sem...? Fel ne robbanj a nagy paradoxonban...

szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

#34 Magasabb az ingerküszöböm, de kössz az aggódást.

Elengedem a témát, mert az elméd képtelen a probléma feldolgozásához. Majd ha kicsit idősebb leszel, visszatérünk rá, és megpróbáljuk újra.

szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
#35: Ezaz, hunyaszkodj csak meg füled-farkad behúzva, pont ahogy szeretem. :)
szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

#35, a #24-es válaszoló vagyok, nem tudom min kaptatok össze a másik kollégával ilyen szinten, én nem tartalak debilnek, illetve a többi Minimax tartalmat fogyasztó felnőtt embert sem, csak egyszerűen furcsa nekem, akik huszon, vagy harmincévesen ott tartanak, hogy ezeket nézik, azoknak valami szerintem eléggé torz képük lehet a világról, illetve annak működéséről, így inkább a mesefilmbe menekülnek, mint írták is előttem.


Egyébként a kérdés miatt megkérdeztem a testvéremet, akivel együtt néztük ezt a sorozatot. 13 éves, már ő is gáznak tartja, hogy ezt nézte, pedig még nem is felnőtt, de ez is mutatja, hogy milyen kicsiknek való.

szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

#29

Hogyhogy mi alapján? :D Az alapján, hogy mindenkinek joga van a véleményhez.

szept. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!