Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai fiatalok miért nevetik...

A mai fiatalok miért nevetik ki azokat a nagyokat akik felnőtt létükre rajzfilmeket néznek? (Hunyor major stb...)

Figyelt kérdés
szept. 10. 21:01
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
27%
Nem a rajzfilm nézőket nevetik ki, hanem a mese nézőket. Hogy miért? Mert akit egy gyerekeknek készült műsor köt le, az nem lehet a legélesebb kés a fiókban.
szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Ez hazugság.


A meséket is felnőttek csinálják, és akár tetszik akár nem, vannak próbanézők is a meséknél!

szept. 10. 21:07
 3/38 anonim ***** válasza:
26%
Mert aki "nagy" létére ilyeneket néz, az nyilvánvalóan debil kicsit.
szept. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Inkább az az npc aki így gondolkodik, mint te!
szept. 10. 21:11
 5/38 anonim ***** válasza:
69%

#1

Na, te is díszes példánya vagy a besavanyodott, búvalbszott magyar felnőtt társadalomnak.

Mi is a különbség a mese és a rajzfilm között? Szerintem semmi.



Kérdező, én még ezzel a jelenséggel nem találkoztam. 34 évesen is simán nézek meséket, bár az újabbak mostanság egyáltalán nem kötnek le, olyan bugyuták. Össze sem lehet hasonlítani a régiekkel.

szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
2d vs 3d?
szept. 10. 21:13
 7/38 anonim ***** válasza:
86%

#6

Is-is..de moziba nem sűrűn megyek, úgyhogy többet nézek 2D-ben.

szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
53%

1 & 3

Sötét előítéletesség, pont ez nem hasznos a társadalomnak! >.<

szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen leginkább a tiniknél fordul elő, akik menőzni akarnak és magukat piedesztálra akarják emelni. Pont ők valóban nem a legélesebb kések, de majd kinövik és felnőttkorukra újra néznek meséket. :-)
szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
71%

"Mert akit egy gyerekeknek készült műsor köt le, az nem lehet a legélesebb kés a fiókban."


Marhaság. 50 éves vagyok, két diplomával, hetente minimum két könyvet olvasok ki - és nem Leiner Laura meg Frei könyveket-, még senki sem kérdőjelezte meg az értelmi képességeimet.

De simán megnézem kikapcsolódásként pld. gyermekkorom klasszikus meséit bármikor.


Az meg a végtelen tájékozatlanság és egybitesség ordító példája, amikor valaki a rajzfilmet a mesével összemossa.

szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!