Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem van túl lihegve...

Csak szerintem van túl lihegve ez a mai fiatalok mennyivel nagyobbak duma ?

Figyelt kérdés
Én 24 évagyok és 176 centi. Nagyon sok tizen és huszon éves ismerősöm és barátom van, hisz ebbe a korosztályba tartozok. Egyátalán nem azt veszem észre hogy hú de megnőtt az átlag magasság, meg hogy már minimum 180 mindenki. Kb ugyanannyi velem egy magas vagy alacsonyabb fiatalt ismerek,látok mint magasabbat. Ti hogy látjátok ? Sőt talán a mostani 15-18 évesek mintha kezdenének visszaesni, egy csomó ilyen 170 centi alatti bandákat látok stb
szept. 3. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Ez csak az incelek baromsága, semmi valóságalapja nincs. További incel elméletek:

-a fiataloknak sokkal nagyobb a farka

-a nők tizenéves fiúkra buknak

-férfi többlet van

-a nők megalázzák a férfiakat

-a nőket csak a pénz érdekli

-a férfi többlet miatt akarják meleggé nevelné a szingli pasikat


Biztos van még rengeteg, de már ennyi leírásától is a stroke kerülgetett...

szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen pontosan,mindenki hibás csak ők nem.
szept. 3. 20:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés! Csináljunk egy felmérést! Mindenki írjon egy életkort és egy magasságot.
szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
178 cm, 30 évesen
szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az átlagmagasság nőtt az elmúlt évszázadokhoz, évezredekhez képest, de ez korántsem olyan látványos, mint ahogyan azt sokan előadják. Pláne ha olyan közeli generációkat hasonlítanak össze, akik egyszerre léteznek.

Nekem is vannak nagyon alacsony és nagyon magas barátaim; 150 és 200 centi között minden előfordul. A női barátnőim többsége nagyjából 160 és 175 centi körül van, míg a férfiak 170 és 185 centi között.

23/N (Én 176 centi vagyok.)

szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Attól függ,sok évvel ezelőtt az átlag testmagasság is alacsonyabb volt,ahhoz képest meg igen megnyúltak az emberek.


30 vagyok ,nő és 183 centi.Én voltam az a gyerek az iskolában ,aki mindig böszme magas volt a kortársaihoz képest.


Szerintem nem is a magasság az ,ami feltűnően más ennél korosztálynál ,hanem maga a kinézet,hogy már nem lehet eldönteni,hogy 18 vagy 35 éves.


Tőlem például , egy diákmunkás lány megkérdezte egy szupermarketben,hogy elmúltam e már 18 éves ,hogy alkoholt akarok venni,mert állítása szerint "olyan kis fiatalka vagy" Szóval én azt látom,hogy ők sem tudják már ki tartozhat abba a korosztályba.


Hozzá kell tennem,nem én nézek ki annyira fiatalnak,hanem inkabb ők néznek ki 30nak😂

szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az átlagmagasság valóban nőtt, de nem drasztikus mértékben. Ez amúgy sem számít, mert a magasságkülönbségek ugyanúgy megvoltak mindig is. Vagy azt hiszik a magasságnövekedés mindenki másra vonatkozik csak rájuk nem?


-a fiataloknak sokkal nagyobb a farka


Honnan tudják?


-a nők tizenéves fiúkra buknak


Max a tizenéves fiúk nedves álmaiban.


-férfi többlet van


Igen, Kínában.


-a nők megalázzák a férfiakat


Hogyan?


-a nőket csak a pénz érdekli


Ezért buknak a tizenéves fiúkra?


-a férfi többlet miatt akarják meleggé nevelné a szingli pasikat


Mi van a leszbikkel? Hogyan lehet valakit meleggé nevelni? Nem örülni kéne neki, hogy kisebb a konkurencia? Sok sok kérdés..

szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én azt látom hogy a legtöbb tizenéves srác nxomibb mint a lányok, még a korukbeli értelmesebb csajoknak se kellenek, nem hogy 40 éves nőknek akik engem is kisfiúnak néznek.
szept. 3. 22:58
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

Hát ezaz. Ez így volt 10-15 éve is. 16 éves korom körül esélyem nem volt a nőknél, mert mindegyik idősebb pasival kavart. Huszonévesekkel. :D Az igazsághoz persze az is hozzátartozik, hogy mi pasik azért elég későn kezdünk el igazán férfiasan kinézni. Nekünk jót tesz a kor. 30 éves fejjel visszanézek a 20 éves önmagamra.... ég és föld. XD

szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Múzeumban tűnt fel, hogy a 19. század eleji katonaruhák milyen kicsi emberekre illő méretűek voltak. Ugyanígy, az akkori zongorákhoz sehogyan sem tudtam volna odaülni, mert esély sem volna, hogy beférjen a lábszáram.

Amúgy 64 éves, 190 cm magas vagyok.

szept. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!