Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Észrevettem a mai fiatalokon,...

Észrevettem a mai fiatalokon, hogy csak akkor mennek aludni a sok mobilozás után miután a szülő, nevelő rájuk szóltak. Miért ilyenek a mai fiatalok?

Figyelt kérdés
szept. 1. 03:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Mert szeretnek mobilozni, akár az alvás róvására is. És ha már mai fiatalok, azt is tegyük hozzá hogy a tegnapi fiataloknak sok esetben még nem volt okostelefonja se. Úgy meg azért csak könnyebb nem ráfüggeni, nem?
szept. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Meg aztán van ezeknek a kérdéseknek is egy szolid bája, így éjjel negyed 4-kor :D
szept. 1. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

De akkor is!


Van egy sejtésem, hogy sokszor maguktól nem mennének aludni! Csak ha a nevelő rájuk szól.

szept. 1. 03:17
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
Mert sok olyan oldal, játék, alkalmazás van, ahol észre sem veszik az idő múlását. Én is érzem magamon néha, eldöntöm, hogy "csak egy fél óra" és 2 teljes óra lesz belőle. Ezt az oldalamat nem szeretem és igyekszem leszokni róla, de a reddit, Facebook, tiktok, youtube shorts épp arra megy rá, hogy "a következő" csak 1 percet vesz el, akkor miért nem nézhetné meg az ember. Meg "a következő" is csak egy perc, az is belefér...
szept. 1. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Vagy a gyk.
szept. 1. 03:47
 6/20 anonim ***** válasza:
Azt csak hiszed! Az ágyban ugyanúgy nyomják tovább.
szept. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Itt az a szokásom, hogy a főoldalon végigolvasom a kérdéseket, és amelyik érdekesebb, megnézem, esetleg válaszolok is, aztán megnézem, hogy az eltelt kb 1 óra alatt érkezett-e további válasz valamelyik általam megválaszolt kérdésre, aztán megyek is, itt nem szoktam itt ragadni :)
szept. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés miért volt érdekes?
szept. 1. 04:09
 9/20 anonim ***** válasza:
Fapados gépem volt, egyszerű telefon mégis sokáig fent voltam chatelni a barátaimmal tiniként. Suliidőben anyu kellett aludni küldjön sokszor. Úgyhogy ez nem mai dolog.
szept. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Mi ezen az érdekes? 15-20 éve engem is el kellett zavarni aludni a PC mellől de még akkor is elemlámpa mellett olvastam vagy ilyesmi az ágyban. Parancsszóra nem lehet elaludni. Felnőttként ugyanúgy addig vagyok ébren, amíg magamtól le nem csukódik a szemem, ez sokszor a kanapén történik meg mert nem megyek el aludni hanem nézek valami sorozatot Netflixen aztán egyszer csak bealszom. Mi lesz a következő hülye kérdés?
szept. 1. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!