Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Észrevettem a mai fiatalokon,...

Észrevettem a mai fiatalokon, hogy csak akkor mennek aludni a sok mobilozás után miután a szülő, nevelő rájuk szóltak. Miért ilyenek a mai fiatalok?

Figyelt kérdés
szept. 1. 03:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%

Talán mert a lassan egész napra kinyúló iskolai elfoglaltságok mellett nincs máskor idejük?! Nehogy már a maradék kis szabadidejüket is be akard szabályozni! Most, hogy elveszik a tanítás idejére a telefont, majd mégtöbbet fogják nyomkodni otthon, meg éjszaka.

Én felnőtt vagyok, sajnos dolgozok, de én is este, éjszaka nyomkodom, mert olyankor van rá szabadidőm, hogy tájékozódjak a világ dolgairól, meg kikapcsoljak kicsit. De kapaszkodj meg, amíg nem volt mobiltelefon, addig sokan könyvet olvastak helyette éjszaka, meg tévéztek. Phű, micsoda fertő volt az is, igaz?

szept. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

(7-es vagyok)

8:

"Ez a kérdés miért volt érdekes?"

Mert fiatal vagyok ezzel a rossz szokással, csak már nincs szülő, aki rám szóljon :D

szept. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Na és, mi meg elemlámpával olvastunk a takaró alatt ugyanúgy hajnalig.
szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%

Ne legyünk álszentek, ha minket nem küldtek volna aludni, a 90%-unk simán tévézett volna éjfélig.

Szóval ez nem a "mai fiatalság" jellemzője, hanem általánosságban a fiatalságé.

szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
47%
A szülő dolga a pulyájára való figyelem, így jól teszi az, aki szól, mert sokuk ezt sem teszi meg.
szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A mobil előtt ugyanezt lehetett elmondani a számítógépekről, előtte a tévéről, szóval nem újkeletű gond, csupán az eszköz az, ami az idővel együtt változik.
szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16, nagymamám mesélte, hogy őt azért cseszegették kamaszkorában, hogy ha sokat olvas, akkor elromlik a szeme :D
szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
De amúgy ezt hogy figyelted meg vagy hogy vetted észre???
szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne!
szept. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Kollégium.
szept. 11. 07:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!