Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem van túl lihegve...

Csak szerintem van túl lihegve ez a mai fiatalok mennyivel nagyobbak duma ?

Figyelt kérdés
Én 24 évagyok és 176 centi. Nagyon sok tizen és huszon éves ismerősöm és barátom van, hisz ebbe a korosztályba tartozok. Egyátalán nem azt veszem észre hogy hú de megnőtt az átlag magasság, meg hogy már minimum 180 mindenki. Kb ugyanannyi velem egy magas vagy alacsonyabb fiatalt ismerek,látok mint magasabbat. Ti hogy látjátok ? Sőt talán a mostani 15-18 évesek mintha kezdenének visszaesni, egy csomó ilyen 170 centi alatti bandákat látok stb
szept. 3. 20:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, a mi régiónkban elég sok korosztályához képest magas gyerek van. És nem a középsulisokra gondolom, hanem ált. iskolásokra, akik már úgy néznek ki, mint egy középsulis 😐


Kollégám fia 180 magas és még csak 7. osztályos!!! Uncsitesóm, aki lány, most ment középbe, egy fejjel nagyobb nálam. Én vagyok 170 bakker...

szept. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!