Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai fiatalok miért nevetik...

A mai fiatalok miért nevetik ki azokat a nagyokat akik felnőtt létükre rajzfilmeket néznek? (Hunyor major stb...)

Figyelt kérdés
szept. 10. 21:01
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
51%

Mert a fiatalok azt hiszik, hogy azzal lesznek "felnőttebbek", hogyha elhagyják az olyan cselekvéseket, amiket a társadalom inkább a gyermekkorhoz köt.


Ahhoz hasonlóan, mint ahogy majd kisminkelik magukat, meg olyan cuccba járnak, és "felnőttes" dolgokat csinálnak, cigiznek, isznak stb és majd attól lesznek felnőttek. Nem mindenkinek, de van, akinek ez a motiváció.


Hát nem. Ez a fogyasztói társadalom és a materializmus eredménye, ahol minden kívülről jön és téged az tesz azzá, aki vagy, ami kívülről jön. Ház autó pénz diploma ruha, öltözködés, szex, stb.


A belső értékek nemhogy kevesbé számítanak, hanem lassan az emberek arról se tudnak hogy olyan létezik.

Ritka egy sz@r kor. Mint mindegyik a Földön.

szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
49%

#1 Velem aztán bajban lennél, mert én még olvasom is, ha épp ahhoz van kedvem, hogy a horrort is bármikor lekapom a polcról, a Sofie világa a legjobb filozófia könyv szerintem, de a Mester és Margarita a csúcs :D

Mondjuk nem igazán érdekel, hogy mások mit gondolnak arról, hogy éppen mit csinálok :)

szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
82%
Múltkor néztem egy rész Micimackót, 20 percében több az érzelmi intelligencia, mint a magyar társadalom összes tagjában együttvéve.
szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
60%

Én nézek meséket is, mégsem vagyok “debil kicsit”, sem életlen kés a fiókban…


Én nem tapasztalom, hogy a fiatalok kinevetik az olyanokat, akik mesét néznek. De lehet hogy csak torzít a minta, mert az én környezetemben nem nagyon vannak egybites fiatalok.

szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

Én még nem találkoztam olyan fiatallal, aki azért kinevetett volna, mert pld. imádom a Rick és Morty-t vagy a South Parkot. Az értelmesebbje szintén imádja őket, a többi meg nem ismeri - de nem ítélkezik emiatt.

Nem tudom te milyen "mai fiatalokkal" érintkezel, de nem irigyellek.

szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
87%

"Mi is a különbség a mese és a rajzfilm között? Szerintem semmi."


Úgy kb minden. Egy hentait, a Brickleberry-t, A kék szemű szamurájt vagy a Konspirációs korporációt kicsit meredek lenne lemesézni. (Ezek csak így hirtelen eszembe jutottak.)


Ráadásul a mese egy műfaj, a rajzfilm meg egy megvalósítási mód.

szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
25%
Nahát azt hiszem ezek a válaszok is tökéletesen mutatják, hogy aki felnőtt korában is rajzfilmeket néz ott nincsen minden teljesen rendben odafent.
szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
94%
(Ez itt egy egyszerűbb troll, mielőtt valaki etetni kezdené 🥱)
szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

"...hogy aki felnőtt korában is rajzfilmeket néz ott nincsen minden teljesen rendben odafent."

Mondjuk nem ártana ha egy értelmes magyar mondatot képes lennél megfogalmazni.

A lényeg: annál nincs minden rendben, aki az animációs műfajt, mint filmes technikát, nem tudja különválasztani a mese műfajától, mint irodalmi kategóriától. Tehát ha én a Jancsi és Juliskát élőszereplős változatban nézem, akkor okos felnőtt vagyok?

szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
39%

Most akik itt a kérdező pártjára álltak, vágják miről beszél? Mert erről:


[link]


Semmiféle Rick és Mortyról és társairól nincs szó, hanem valami retardált Peppa malac meg Bogyó és babóca szint, ami neki bejön. Ezek kb az öt éveseknek készülnek.

szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!