Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem fura, ha egy...

Szerintetek nem fura, ha egy nappal az esküvője után az összes social media platformon nevet változtat az illető hölgy?

Figyelt kérdés
Olyan platformokon is mint a LinkedIn, ami szerintem abszolút nem arra való, hogy valaki beszámoljon a magánéleti dolgairól. Vélemény?

szept. 4. 19:13
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindegy neked, ki hogyan veszi fel?
szept. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
49%

"Az az érzésem, mintha mindenki orra alá szeretné dörgölni, hogy most megházasodott, s felveszi a férje vezetéknevét."


Nyilván ezt akarja csinálni, de ezzel mi a gond?


Az esküvő az átlag emberek egyik legnagyobb életeseménye,persze, hogy tudatni akarja a "világgal" azaz az ismerősi körrel, hogy megházasodott és boldog. Értelmes embert ez eleve nem zavar.


Amúgy pont a szosölmédia az a dolog, ahol igazából nem senki orra alá semmit, hiszen mindenkinek a maga döntése, hogy követi/nézi-e a profilod, vagy sem.

szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a fura, hogy te rögtön csekkoltad még a Linkedin-t is.
szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
A LinkedIn nyilván feldobja, mert közeli ismerős
szept. 4. 19:39
 15/41 anonim ***** válasza:
85%

Minek nézegeted egyáltalán a linkedin profilját, könyörgöm😭 Persze hogy úgy érzed hogy téged akar bosszantani, ha ennyire a megszállottja vagy.

Már bocs, de ez csak sima rosszindulat a részedről. Megváltozott a neve, ezért átírta, nem kell minden mögé intrikát sejteni.

szept. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem, neked miért fáj, ha valaki az orrod alá akarja dörgölni, hogy férjhez ment. Gyanítom, hogy ez egy elég erős triggerpont nálad.

Én pl alig várom már, hogy a párom elvegyen, és mindenhol megváltoztathassam a nevem, mert utálom a családnevem. Ráadásul én is szeretnék már "villogni", hogy valaki végre elvett. :D Jó, nyilván nem ezek a legfontosabbak egy házasságban, de ez miért fáj másnak? :D

szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
78%
Ha egyszer megváltozott a neve, ráadásul gondolom olyan formában, ahogy neki a legjobban tetszik, akkor nyilván örömmel írja át az új névre a különböző platformokon. Miért hagyná úgy, ahogy volt, ha egyszer már nem úgy hívják?
szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
91%
Ez még mindig jobb, mint amikor nem szólsz hétfőn reggel, hogy szombaton amúgy férjhez mentél és megváltozott a neved... Nem mentek nászútra, alkalmi munkavállalónak jelentettem be hétfőre, jött a hibaüzenet, hogy ehhez az adóazonosítóhoz nem ez a név tartozik. Az elektronikus anyakönyv adatait azonnal átvezeti a nav is... Úgyhogy írja csak át és mondja el mindenhol.
szept. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 Metionin ***** válasza:
85%
Az a logikus, ha a hivatalos helyeken minél hamarabb átírja, akkor meg miért ne írná át egyúttal a közösségi médiában is? Hiszen nevet változtatott és ez nem csak a magánéleti dolgokat érinti. Az meg az ő dolga, hogy miért vette fel a férje nevét, ha neki úgy jó, tegye ahogy sokan mások is.
szept. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
81%
Látom erősen betalált ez nálad, hogy mindenkit lepontozol...
szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!