Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért számít annyira vérlázító...

Miért számít annyira vérlázítónak sokak számára, ha valaki lusta és munkakerülő, még akkor is, ha mellette egy kedves, jó ember az illető? Miért nyomja el az adott személy pozitív tulajdonságait ez az egy-kettő negatív? Miért ítélkeznek felette?

Figyelt kérdés

Főleg azok mondanak ítéletet, akik nem ismerik, tehát idegenek.


A szorosabb ismeretségi körében tudják róla például azt is, hogy lustasága ellenére segít a szeretteinek, ha valami ház körüli munka adódik.



jún. 28. 18:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Mert valaki máson élösködik, ugyanis ha nem dolgozik, nincs jövedelme, másnak kell eltartani öt.
jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Hogyan él egy ilyen ember? Eltartja valaki?
jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
16%
Itt is a kettős mérce. Ha egy nő nem dolgozik, csak otthon van a gyerekével, az a király. Ha csak otthon van, már meg van kövezve.
jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%
Velem napi szinten éreztetik, hogy egy szemét semmirekellő sz@r vagyok és csak teher vagyok. Csak azt nem értem, miért nem ölnek meg akkor. Mindenkinek könnyebb lenne, ők megszabadulnának tőlem, nekem meg nem kellene tovább a hülyeségeiket hallgatnom.
jún. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%

#3: kitől hallod, hogy az a király?

Meg ha egy nő otthon van a gyerekeivel, a háztartást vezeti, az hogyan nevezhető lustának, mint ahogyan a kérdésben az nevesítve van?


#4: "Csak azt nem értem, miért nem ölnek meg akkor."

. Mert annyit nem érsze

jún. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%

"Csak azt nem értem, miért nem ölnek meg akkor"


mert ugyanúgy megbüntetnék öket, mint ha egy normális emberröl lett volna szó.

jún. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
43%

" Ha egy nő nem dolgozik, csak otthon van a gyerekével, az a király."


3-as: szerintem próbáld ki, akkor rájössz, hogy ez böven nem a nem csinál se mmit kategoria.

jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
29%
Passz. Amíg azokat nem zavarja akik eltartják, addig másokat nem tudom miért érdekel. Az más kérdés, hogy az esetek többségében ezek az emberek nem szimplán lusták csak vagy mentális betegek, vagy egyszerűen a könnyebb utat választják mert nincsenek rákényszerítve másra. Előbbi esetben szakembert kéne felkeresni, utóbbiban meg akik eltartják azoknak kéne rákényszeríteni hogy önállósodjon mert az a javát szolgálja.
jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Az illető igencsak beteg mentálisan, és nem zavarja igazán az eltartóit, hogy nem dolgozik.
jún. 28. 18:33
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy olyan téren tényleg kettős mérce uralkodik, hogyha egy nő van otthon (akár anya, akár nem) és a férje tartja el azt sokkal kevésbé nézik le, mint azt ha egy férfi csinálná ezt, vagy pl. a szüleivel él. Holott utóbbi esetben gyakran azért dolgozik az illető, beszáll a költségekbe stb. de mégis jobban lenézik, mint a jól kereső férj feleségét.
jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!