Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki beszól nekem,miért...

Ha valaki beszól nekem,miért úgy tekintek rá,mintha nem is lenne az illető?

Figyelt kérdés
mindig,amikor belémköt valaki vagy beszólogat,akkor úgy szoktam venni,hogy nem is létezik vagy egyáltalán meg se hallom a gyökérségeit. nem reagálok rá. konfliktust nem akarok,de viszont benyalni se fogok nekik. ezek rossz emberek és csak magukkal van bajuk. jobban irritálja őket,ha ignorálom,mintha belemennék a játszmáikba.

aug. 28. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg is válaszoltad miért gondolod te így, hogy ez a legjobb védekezési technika számodra.

Valószínű otthonról jön a konfliktuskerülés. Nem mindig jó kikerülni a konfliktust mondom azt úgy hogy én is konfliktuskerülő vagyok. De néha jobb megvédeni magad és kiállni magadért nyílván nem vagy képes minden helyzetben. Pláne MO.-n ahol mindenki beszólogat mindenkinek mert feszültek félnek irigyek.

aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de igenis kerülni kell a konfliktust. semmi nem ér annyit,hogy tönkrrmenjen az idegrendszerem.
aug. 28. 23:14
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Lehet jól konfliktust kezelni. Vitatkozni, megbeszélni, nem abból áll hogy ordibálunk dolgokat vágunk egymáshoz. Hanem normálisan kifejezzük nem tetszésünket közöljük, hogy ez beszólogatás nekünk sok kérlek tisztelj meg azzal hogy abbahagyjod én sem szólogatok be neked. Ha valami problémád van velem azt akkor beszéljük meg felnőttek módjára
aug. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Így is tönkremegy, ha hagyjod, hogy bántsanak sajna ez is saját tapasztalat. Érzéseket nem fejezed ki elnyomod ráadásul még rosszabb lesz.

Nyílván vannak ilyen pritiáner dolgok amiknél nem muszáj beleállnod nevethetsz és tovább állhatsz.

Viszont ha komolyabb beszólogatások és nem hagyják abba akkor megeri beleállni.

aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó módszer, nem húzod fel magad, de őket igen. Persze csak akkor, ha valóban nem izgatod magad, nem csak úgy csinálsz, vagyis nem nyomod el magadban. A nyílt veszekedés, feszültségkiengedés is jót tud tenni.
aug. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
védekezési reakció. de ha nem hagyná annyiba na semmibe nézést és váratlanul meglökne, megütne, nem tudnád csak így semmibe nézni, esetedben valszeg ilyenkor a menekülés kapcsolna be
aug. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Enis leszarom ha beszol

De ha megutne, akkor pofán ba**nám

aug. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egy szimpla beszólás,szemétkedés nem olyan,mint amikor echte megtámadnak valakit. az előbbi hidegen hagy,ráfogom,hogy csak irigyégből mondják,az utóbbinál viszont azonnal venném elő a ko-t.
szept. 1. 19:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!