Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most látta az illető az emalt...

Most látta az illető az emalt vagy nem?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömnek akivel jelenleg nem vagyok jóban mondjuk így küldtem kb 20 emalt nem egyszerre és ha küldök még egyett ki írja hogy 19 olvasott üzenet megjelenitése ez azt jelenti tényleg látta vagy nem? Én úgy tudom gmailon nem lehet ezt meg nézni

jún. 17. 07:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Ha küldesz neki 20 emailt úgy, hogy nem beszéltek egymással, az zaklatásnak minösül, adott esetben akár fel is jelenthez.


Egyébként emailt lehet olvasottnak minösíteni úgy is, hogy nem olvasod el.

jún. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Soha nem értettem miért kell zaklatni valakit. Engedd el. Biztos látta,h mennyi emailt küldtél. Nem kell csodálkozni, ha feljelentést tesz ellened. Miért írsz neki ennyit?
jún. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ő a párom nem egy idegen
jún. 17. 08:39
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodj el!
jún. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

"Ő a párom nem egy idegen"


Miiiiii???????????


Akkor miért nem hívod fel és kérdezed meg tőle, ahelyett, hogy a gyakorira írnál ki kérdést?

Miféle párkapcsolat az ilyen?


Ja, és egyébként olvasott levelet is lehet olvasatlannak jelölni, hogy ha pl. csak átfutottad, hogy később még feltűnjön, hogy újra meg kell nézned, mert nem olvastad át alaposan.

jún. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Ezek a kérdések basszus. 🤣 Komolyan némelyiken jót lehet nevetni. Pl ezen.
jún. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Egy ismerősömnek akivel jelenleg nem vagyok jóban mondjuk <---- Ő a párom nem egy idegen.


Most meg emailezgetsz neki tucatjával, ahelyett, h felhivnad vagy uzenetet kuldenel neki.🤦🏼‍♀️ Fantasztikus kapcsolat lehet...👏

jún. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Nrked csak azért van párod, hogy azt mondhasd, hogy van?
jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

"Egy ismerősömnek akivel jelenleg nem vagyok jóban mondjuk így küldtem kb 20 emalt..."


Te beteg vagy.. Ezt zaklatásnak hívják.

jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
Ha neked írja ki azt, hogy 19 olvasott üzenet megjelenítése, akkor nyilvánvalóan kaptál 19 e-mailt a levelezőszervertől azzal a szöveggel, hogy az e-mailjeid nem kézbesíthetők.
jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!