Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most látta az illető az emalt...

Most látta az illető az emalt vagy nem?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömnek akivel jelenleg nem vagyok jóban mondjuk így küldtem kb 20 emalt nem egyszerre és ha küldök még egyett ki írja hogy 19 olvasott üzenet megjelenitése ez azt jelenti tényleg látta vagy nem? Én úgy tudom gmailon nem lehet ezt meg nézni

jún. 17. 07:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

Akkor most ismerősről van szó, vagy a párodról? Mert azért nagyon nem mindegy a dolog..

Arról nem is beszélve, hogy több, mint másfél tucat (!) emailt küldtél el neki, ami már tényleg a zaklatás kategória... hagyd őt inkább békén. Ha szeretett volna, reagált volna.


Olvasás nélkül is lehet olvasottnak jelölni valamit, de az sem kizárt, hogy tiltott téged.

jún. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Húha! Bekeményít a kérdező!
jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha RENDESEN kiírtad volna a kérdésedet - egyrészt egy IDEGEN nem a PÁROD, döntsd el, melyik, másrészt ha 19 email egyértelmüen a zaklatás kategória -, akkor olyanabb válaszokat kaphatnál (esetleg), ami jobban tetszik neked.
jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azt emailnek hívják, nem emalnak.
jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Valaki el tudná mondani, mit írt? Lemaradtam, pedig van egy olyan érzésem, hogy nekem címzett dolog lehetett o.O (#11)
jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Csak hözöngött, hogy ne kritizálják, meg nem ilyen válaszra kiváncsi
jún. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ah, vagy úgy... így már értek mindent. Köszönöm a választ:)
jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szivesen
jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!