Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek hány százaléka él...

Az emberek hány százaléka él ilyen npc életet?

Figyelt kérdés

Arra az embertípusra gondolok, aki totál megy a tömeg után, semmi önálló gondolata nincs, azt se tudja mit miért csinál.


Az ilyesmi emberekre gondolok, akik úgy élnek, ahogy a társadalom elvárja.


Elmennek dolgozni, megházasodnak, gyereket, csinálnak, hitel vesznek fel házra, autót vesznek. . Stb.


Tehát ezek a mainstream követő emberek.

Ízlésüket is általában a tömeg határozza meg, tehát az aktuális divat szerint öltöznek, hordják a hajukat, olyan zenét hallgatnak, aki felkapott. . .



Tehát ilyen bugyuta tömeglények. . .


szept. 3. 14:30
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező, én is voltam ugyanilyen lázadó. Majd kinövöd te is :D
szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
36 éves vagyok, ezt nem lehet kinőni.
szept. 3. 18:30
 33/38 anonim ***** válasza:

Ó dehogynem :D

Én kb 40-45 éves koromban nyugodtam le.

szept. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet azzal, hogy ez lázadás.

Ez pont, hogy olyan világnézet, ami szerencsére jellemző pár emberre.

Aki elgondolkodik azon, hogyan éljük az életünket, és hogy minden ami meghatároz minket, az társadalmi hatás/nyomás.

Én sem akarok gyereket, nem akarok alkalmazott lenni, nem érdekelnek a női táskák, cipők, műköröm, stb. Lakásra is csak azért gyűjtök, hogy ne az albimat fizessem.. Szeretem a tudományokat, érdekel a világ működése, stb.. Szerintem jobb lenne a világunk, ha jobban teret adnánk a normálistól eltérő gondolkodásmódnak.

szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
50%
34: ez teljesen rendben is van. Én is ilyen voltam, vagy talán még vagyok is. DE aki ilyen, ne nézze le azt, aki nem ilyen. Ennyi.
szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
49%
75% tutira.
szept. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

#33


Én 45 évesen már nem vállalnék gyereket pláne.


Nem hinném, hogy ha eddig nem vágytam rá, majd ezután lesz türelmem hozzá.


Szerintem ez megint csak felelőtlenség, ez is ma egy trend, hogy 50 évesen is vállalhatsz gyereket, ehhez tapsikolnak, aztán 10en évesen árva lesz a gyerek, hát nem baj.


Ez megint ugyanúgy nem tudatos gondolkodás, mint aki nagyon fiatalon a semmire csinál gyereket.

szept. 3. 22:06
 38/38 anonim ***** válasza:

"Nem értek egyet azzal, hogy ez lázadás."


Önmagában az eltérő gondolkodás nem lázadás természetesen. Vannak emberek, akik a saját útjukat keresik, és vannak akik direkt különbözni akarnak. Onnan lehet őket megkülönböztetni, hogy előbbi magával van elfoglalva, utóbbi a többiekkel - mondjuk minden áron be akarja bizonyítani, hogy a többiek hülye npc-k, bezzeg ő.


Az ilyen lázadás azért viccesen paradox, mert a rebel a folyó mellett sétálva röhög a többieken, akiket sodor az ár, és nem veszi észre, hogy amúgy ő is a folyóval halad. Bevallom: ez önkritika, mert pont ilyen vagyok.

szept. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!