Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek hány százaléka él...

Az emberek hány százaléka él ilyen npc életet?

Figyelt kérdés

Arra az embertípusra gondolok, aki totál megy a tömeg után, semmi önálló gondolata nincs, azt se tudja mit miért csinál.


Az ilyesmi emberekre gondolok, akik úgy élnek, ahogy a társadalom elvárja.


Elmennek dolgozni, megházasodnak, gyereket, csinálnak, hitel vesznek fel házra, autót vesznek. . Stb.


Tehát ezek a mainstream követő emberek.

Ízlésüket is általában a tömeg határozza meg, tehát az aktuális divat szerint öltöznek, hordják a hajukat, olyan zenét hallgatnak, aki felkapott. . .



Tehát ilyen bugyuta tömeglények. . .


szept. 3. 14:30
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Ha pl valaki nem akar gyereket, azt kinézik.

Vagy, ha valaki inkább készpénzre akar lakást venni, és mondjuk nem a legdrágábbat első lakásnak, azt is.


De még az se mindegy hol, ugye a sznobok között csak Budapest aggomerációjában lehet házat venni, mert ha nem ott veszel, akkor te hülye vagy.

szept. 3. 14:50
 12/38 anonim ***** válasza:
#8. Ez nem baj, ha normálisan feltudja nevelni a gyereket, de nagyon jól tudjuk, hogy még 2024-ben is nagyon sok szülő nem ilyen. Viszont a többi dolog szerintem sem probléma, legalább is ameddig nem ártanak senkinek vele.
szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
68%
Jelentős többségük. Hajtja őket a csordaszellem és a kényszer, hogy megfeleljenek az összes társadalmi elvárásnak.
szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

#8


Szerintem jóval kevesebb, aki erre vágyik, ezért is van ennyi válás.

A gyereket is sokan azért vállalják, mert hát más is ezt teszi.

Nincs önismeretük, meggondolatlanul mennek bele, pláne, ha úton útfélen ezt hallja, hogy, ez a tuti.

Nem mérlegeli, hogy NEKI ez jó lesz, hanem mert MÁS is ezt csinálja.

szept. 3. 14:53
 15/38 anonim ***** válasza:

#10

Pénzért csinálsz gyereket, ha nem teljesíted a feltételeket, akkor fizetheted vissza a kölcsönt. Ha nem látod be, hogy a csok átverés, akkor így jártál. Feltételhez kötött, tehát kötelező 1-3 gyereked csinálnod. És mi van, ha időközben rájössz, hogy csak 1-2-t szeretnél a 3 helyett, vagy sehogy se jön össze a 3? Na, ez is a buktató.

szept. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
0%
#15: nem a csok miatt csináltam gyerekeket, már rég megvoltak mind a négyen, amikor felvettem a csokot.
szept. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
33%
Amiről beszélsz az az öntudatlan 90%, és ezzel nincs is semmi baj, csak te ilyen lenéző vagy.
szept. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, szerintem rémeket látsz. Amúgy a #9-es hozzászólásra is reagálnál?
szept. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 hollófernyiges ***** válasza:
65%

"Arra az embertípusra gondolok, aki totál megy a tömeg után, semmi önálló gondolata nincs"


És kérdezed mindezt egy trendi, felkapott divatkifejezéssel.

szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
#17. Nincs baj? Az nem baj, ha egy öntudatlan ösztönlény csinál 5 gyereket akiket képtelen felnevelni?
szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!