Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik nemnek konnyebb parkapc...

Melyik nemnek konnyebb parkapcsolatot talalnia? Ferfi? No?

Figyelt kérdés
Szexi, helyes, szep, csunya, fuj, ne mar, guszti muszti.

júl. 19. 15:00
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
39%

Nőnek.

Férfi többlet van. Hivatalos adat.

júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
24%

"senkinek sem kellek.."

Fordítok: abból az 5 új férfiból, aki naponta szeretne neked foglalkozni, idáig még az egyik se volt elég jó.

júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
0%
júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
18%
12 nem jött be a tipp. Nincsenek magas elvárásaim a külsőt nézve, a belső sem hű de extra, csak annyi, hogy emberként tekintsen rám, ne pedig egy ingyenesen működő házimunkagép legyen a szemében, aki azért emellett még minden nap megy dolgozni is...
júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
32%

"Nincsenek magas elvárásaim a"

Fordítok: "igazat írtál, valóban naponta kell a lúzereket kergetnem, akik folyton környékeznek. A 'Senkinek nem kellek' azt jelenti, hogy 'Senki olyan nem jelentkezett még, aki megfelelne NEKEM!' ".

júl. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
45%

Ha egy férfi 30 felett otthon lakik, az kerülendő állatfaj, le van írva, mindenféle mentális beteg, életképtelen mama hoteles incelnek, még akkor is, ha magát tartja fent, dolgozik, magára keres, főz mos, csak egy fedél alatt laknak.


Ha egy nő 30 felett otthon lakik, ha jó nő, akkor nem baj, meg egyébként is szokványosabb, hogy a nő költözik a férfihoz, a férfiakban meg beindul a kimentési ösztön.


Tehát a nőnek könnyebb.

júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
25%
15 ez a fajta fordítás tipikus Google fordítós félrebaromkodás, szívesen... Az én elvárásaimat szerintem kb minden minimális ésszel rendelkező férfi meg tudná ugrani. Igen, nyilván nekem is meg kell, hogy feleljen, azért van egy minimum, tudod...nem fogok aláfeküdni pl egy hajléktalannak, mert rám fütyült...
júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
15%

Csak valahogy azt nem fogod fel, hogy egy átlagos nő napi teendője az, hogy hessegeti el azt a pár férfit, aki próbálkozik nála.

Míg egy átlagos férfi naponta próbálkozik, de hiába.

CSAK ennyi a különbség.

Erre mondják azt a nők, hogy egyrészt nekik milyen nehéz, meg azt is, hogy senki se próbálkozik. Hát persze: senki MEGFELELŐ.

Van egy picike kis különbség.

júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
0%

18 te vagy az, aki nem fog fel dolgokat.... 21. század van, simán kezdeményeznek már a nők is. Nem tudom amúgy, hogy te milyen nőket ismersz, de hogy így nekem csak fontosabb dolgaim vannak, mint a pasizgatás.


Egy átlagos férfi sem próbálkozik naponta. Megint, ezt sem tudom, hogy honnan vetted.... Megsúgom, hogy úgy egyébként a pasiknak is vannak elvárásaik, de még milyenek....

júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
15%
Mik az elvárások? (Nem mintha akarnék bármit, csak ha már minden férfi megugraná, akkor nyilván büszkén vállalod is, mik azok) :)
júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!