Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik nemnek konnyebb parkapc...

Melyik nemnek konnyebb parkapcsolatot talalnia? Ferfi? No?

Figyelt kérdés
Szexi, helyes, szep, csunya, fuj, ne mar, guszti muszti.

júl. 19. 15:00
A kérdező szavazást indított:
Noknek
Ferfiaknak
39 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
49%
Ez személyiség/külső kérdése, nem férfi/nő.
júl. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
71%

Nem kell áltatni senkit...a külső óriási tényező.


Ugyanúgy 20 mint 50 felett is.


Nő is és férfi is nézhet ki előnytelenül úgy 20 mint 50 évesen is...gyerekkel megint nehezebb, az emberi természete is beleszól, sok tényezőtől függ.

júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ez nem nemfüggő. Az extrovertáltaknak könnyebb párt találniuk.
júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
91%
Normális kapcsolatot szerintem mindkettőnek ugyanolyan nehéz. Futó kapcsolatot átlagban nyilván könnyebb egy nőnek.
júl. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként annak, aki minél jobban leadja az igényeit.. Szőke herceg fehér lovon nem nagyon létezik.
júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 Senior Séf ***** válasza:
39%
12 éve fordulok elő ezen az oldalon, azóta mindkét nem képviselői buzgón bizonygatják, hogy nekik milyen sanyarú sorsuk van. Valójában senkinek sem könnyű. De ez így szép. Fel kell nőni a feladathoz.
júl. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
47%
Na de hát ugyanannyi a világon a férfi, mint a nő. Tehát ha egy férfi párt talál, akkor egy nőnek is lesz párja.
júl. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
57%

7


Ez globalisan nem teljesen igaz, hogy ugyanannyi globalisan - osszeadva azert az nagy, hatalmas kulonbseg. Orszagonkent sem, parkapcsolat megkezdesehez, kialakulasahoz sem mindegy nemek, tarsadalmi szokasok meg tobb faktor kozott - lasd fegyveres kolumbia kokain export, nyugat EU tarsadalom, Kina, Japan, Korea, Vietnam, c-k, India, Myanmar Eszak Korearol ne beszeljunk, es lehet sorolni.


Japanban erre panaszkodnak, hogy nincs parjuk. Szulok befolyasa, ha egymasnak is tetszenek, szulo nem egyezik bele akkor nagyon szkeptikus, az engedesben ha meg is, nyomorra teszik a kapcsolatot.


Ha meg el akarsz varazsolni lanyt Kinabol pl. Yunnanban tartomanyban, eleg cipodet megmutatni, jonnenek veled EU-ba. Pedig Kinaban sokkal tobb a ferfi, de ott forditott a helyzet mint japanban. Shanghai, Chengdu, meg hasonlok sokkal fejlettebb, ott nyugatias szeru a szint kozel (akarjak elerni (a tarsadalom)). A megyekben nagyon nyomor. Ezert konnyu kulfoldikent "elcsabitani" a legszebb lanyt. Ezt kinai lanyt mondta, azt is, hogy aznap lefekudne a ferfival, hogy megszerezze..

júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
18%
Fiatal nő vagyok átlagos külsővel, normál testalkattal, senkinek sem kellek.... Szerintem is inkább személyfüggő.
júl. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
13%
8, szinte biztos vagyok abban, hogy a kérdező a magyarországi helyzetről érdeklődik. És lehet, hogy tévedek. Kérdező, nyilatkozz meg.
júl. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!