Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lànyok szoktatok hazudni,...

Lànyok szoktatok hazudni, elhallgatni dolgokat a pàrkapcsolatotokban vagy baràti tàrsasàgban?

Figyelt kérdés
Ha igen miért?

júl. 16. 14:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Hazudni nem. Olyan van hogy valamit nem kötök mások orrára, vagy mert irreleváns, vagy mert nem tartozik másra.
júl. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hazudok, csak nem mondok el mindent. Max kicsit szépítek valamin, de nem találok ki olyanokat, amik meg se történtek.
júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
igen, mindig más férfia gondolok, csak ő nem lehet velem.
júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Az elhallgatás is hazúgság.


Pl egy pasi flörtöl veled a munkahelyeden, de te nem mondod el a pasidnak. Valaki üzenget neked, de nem mondod el a pasidnak stb..


Tudom a nőknek ez nem kamuzás, de átvered a másikat.

júl. 16. 14:33
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ja, ilyesmit sose hallgatok el és nem flörtölök a páromon kívül mással.

Én arra gondoltam hogy pl a párkapcsolatom belső ügyeit nem teregetem ki a haveroknak, illetve ha egy barátnőm elmond nekem bizalmas infót akkor azt nem mondom tovább se a páromnak se senkinek.... Meg ott vannak azok a dolgok amik egyszerűen nem érdemesek említésre, pl a páromat nem untatom a bőrápolási rutinom részleteivel vagy hasonlóval, mert tudom hogy nem érdekli, ilyesmik.

#1 voltam

júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
Hazudni nem, de ugye adott esetben "amit nem tudunk, az nem is fáj".
júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen, előfordul, ha nem akarok veszekedést, vagy verést!
júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Utálom a hazugságot, az elhallgatást.

Nekem egy nagyon-nagyon jó barátom van, akivel teljesen őszintén beszélek. És sose tudnék hazudni neki. Akkor nem lenne értelme a barátságnak.

Szerintem egy kapcsolat, de bármilyen kapcsolat alapja az őszinteség. Mi értelme akkor a kapcsolatnak, ha nem vagyunk egymással őszinték?

júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8# pontosan.


Sajnos én sok lányt ismerek aki hazudott.

júl. 24. 11:37
 10/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :(

Sajnos az emberek már csak ilyenek. Hazudik mindenki, hogy magát mentse, közben nem veszi észre, hogy pont önmagának árt ezzel.


Egy kapcsolat értékes lehet, főleg, ha őszintén lehet beszélgetni.

#8-as voltam.

júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!