Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lànyok szoktatok hazudni,...

Lànyok szoktatok hazudni, elhallgatni dolgokat a pàrkapcsolatotokban vagy baràti tàrsasàgban?

Figyelt kérdés
Ha igen miért?

júl. 16. 14:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

10#


Sajnos én nem azt tapasztaltam, hogy maguknak ártottak. Sokkal inkább nekem mert bennem maradtak meg ezek a rossz emlékek.


Őket ezek egyáltalán nem érdeklik. Megúszták a bűneiket és boldogok. Én nem.

júl. 24. 12:59
 12/17 anonim ***** válasza:

De ne foglalkozz velük. Hidd el, többet ártasz magadnak, ha mindig ezen rágódsz.

Keress helyette normálisabb embereket, keress hobbit, ami lefoglal.

júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ja, #10-es voltam, ez lemaradt :D
júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Értem, de ha lelkileg sérültél és nem tudsz túllépni a múltbéli igazságtalanságokon akkot mit tudsz tenni?? Kinek van pénze heti 3 x pszichològushoz járni?


Plusz ugye ùjra kezdeni sem tudom mert a magyar nőknek herótja van a lelkileg sérült, csalódott férfiakból.

júl. 24. 13:09
 15/17 anonim ***** válasza:

Sok-sok idő kell.

Én is így jártam. 9 éve lett vége a kapcsolatomnak, és még mindig nem tudtam kiheverni rendesen. Bár minden adott hozzá: van egy tündéri sziámi macskám, és van egy nagyon-nagyon jó barátom, akivel itt ismerkedtem meg tavaly októberben. Ő nagyon sokat segít.

Tudod, fontos a te hozzáállásod is. És persze, mint ahogy az elején mondtam, minden idő függvénye.

júl. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Én 12 éve nem tudok túllépni 😔

Persze voltak jobb pillanatok amikor teljesen úgy tűnt, hogy túl vagyok, de mindig vissza esek. Mindig feljönnek a régi emlékek és az, hogy a bűnösök megúszták. És köszönik szépen nagyon jól vannak..


Ezt azért elég nehéz megemészteni.


Egy esetben tudnám elképzelni a túllépést, ha annyi pénzhez jutnék, hogy azt csinálhatnám amit szeretnék. Lakást venni és az én ìzlésem alapján felújítani és berendezni. Saját konditerem ahol bem zavar senki és lassabvan csinálhatom a gyakorlatokat mert senki sem sűrget. Tanulni új dolgokat mert van rá időm és pénzem.


Így menne. A szürke hétköznapok a legrosszabbak. Nyaralás alatt nincs gond.

júl. 24. 13:47
 17/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom.

Nem tudom mit írjak. Neked kell túllépni ezen.

Ha szerinted megérdemlik, hogy bánkódj, siránkozz miattuk, akkor csak hajrá.


Nekem is, mondtam már, 9 éve lett vége a kapcsolatomnak. És 15 évem ment a semmibe, mert addig voltunk együtt. Azoknak az éveknek annyi, teljesen feleslegesek voltak egy hülye majom miatt.


Szóval, neked kell felállni és tovább lépni. 😊

júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!