Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akit sehova nem vesznek fel...

Akit sehova nem vesznek fel dolgozni, nektek is olyan mintha ki tagadtak volna a társadalomból?

Figyelt kérdés
Mintha nem is lennél ember. Még gyárba se vesznek fel, volt persze hogy felvettek de nem ment jól szerintem nagyon nehéz. mi értelme van életben lenni? Csak itthon ülni mert nem telik semmire? Itthon ülni is csak azért tudok mert nem dob ki anyám. Mi értelme?

júl. 15. 19:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

Mi az oka annak, hogy egy munkahely sem sikerul?

Ugye tudod, hogy ez hosszutavon nem megy, hogy anyud eltart?

Hany eves vagy?

júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%

Munkanélküli indít tanfolyamokat. Jelentkezz arra amelyik épp indul.


Az élet értelme nem a munka. Ha otthon ülsz megtanulhatsz pl angolul, fent van yt-on millió órányi angol oktatóvideó alapoktól a anyanyelvi szintig ingyen. Munkanélküli lennék napi 24 órában azokat nézném.


Olyan meg kb nincs, hogy te tudsz angolul magas szinten és nem tudsz vele pénzt keresni.

júl. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%

20+ órás programozói anyagok is fent vannak, szintén ingyen. Fiverren, upworkon a kutya nem fog tőled papírt kérni.


Nincs lehetetlen csak tehetetlen.

júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Én is így voltam, majd elvégeztem egy vagyonőr tanfolyamot. Miután meglett az igazolványom, 1 hét alatt lett munkám. Arra viszont készülj fel, hogy ki kell mozdulnod a komfort zónából és nem 8 órákat fogsz dolgozni
júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Vagy hikikomori.


[link]

júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Attól még hogy jól tudsz angolul, nem biztos hogy lesz munkád. Én is szakmát fogok tanulni, hogy ne tudjanak ide-oda dobálni a munkaerőpiacon, hanem én irányítsak.
júl. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Engem felvennének, de csak szar munkákra, 12 ora 25-50 kg zsákok emelgetésére, azt meg csinalja a f**om
júl. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem is simán lehet tanulni barmit neten. Én is így tanultam meg a szakmát amiben vagyok, ami online van.


De ettől még sokaknak ez nem megy önállóan, és kell, hogy valakik végig vezessék, hiába van fent végtelen anyag a neten.

júl. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem ha munkanelkuli vagyok épp soha nem ez zavar. Hanem az hogy na MOST lenne aztán végtelen időm a baráomra(ha lenne), vagy barátokra, bulikra, szabadon lógni bárkivel bárhol, csak es kizárolag MOST lehetne igazán szabad életem, erre meg sehol senki!



Itthon már belepusztultam es mentális zavart lettem a magánytol aztán inkább kimentem vendégláozni kulfoldre napi nyitvatartásu szórakozóhelyre, naponta ismertem meg vagy 50 új embert, rengeteg barátom ismerettségem haveri köreim lettek, és szerelem is. Aztán szakítás és másik szerelem. És buli volt a munka is azután meg a haverokkal, szerelmemmel a bográcsozások kocsik zene tópartozások utazgatások.

Aludni se volt időm🤣



De az ezeket megelőző itthoni magány 4 fal közt, traumaként él még ma is bennem. Olyan "csend" volt minden nap, hogy már álmaim se voltak csak a csend sivárság és sötétség romlottak a szociális skylljeim is, gyengébb is lettem, fáradékony, félhalott zombi, mentálisan meg lassan demens is.

júl. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

“Olyan meg kb nincs, hogy te tudsz angolul magas szinten és nem tudsz vele pénzt keresni.“


Onmagaban az angol tudas nem kepesseg, hanem alap, mint az, hogy tudsz magyarul mar lassan ott tartunk. En jol beszelek angolul es dolgoztam is ugyfelszolgalaton, de nem tudtam betanulni, a fel csapatot elkuldtek a probaido lejarta utan, mert szimplan benak voltunk. Szerintem meg egy gyari munka is megkovetel ugyesseget, en jelenleg BA bufeszakos diplomaval dolgozom itt. Bolti elado, irodai munka meg 90%-ban mar csak vegzettseggel van vagy tapasztalattal. Nehez allast talalni fiatalon, ha az ember nem gyakorlatias es ugyes (amit ugye nem tanitanak es nem is egyszeru elsajatitani). Egyebkent majdnem egy evig voltam munkanelkuli es en is kitaszitottnak ereztem magam, mert nekem barataim se nagyon vannak, en megertem a kerdezot.

júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!