Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Várjátok a lehűlést?

Várjátok a lehűlést?

Figyelt kérdés

Ma estére mondanak zivatarokat, valamint felhőszakadás sem kizárt és jövő hét elején elvileg egy majdnem 10 fokkal kevesebb idő várható.

Várjátok az érkező hidegfrontot?



jún. 30. 12:53
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
erdekes volt most 1 - 2 oraja, BP-n, tiszta eg volt, kis felhovel de tenyleg minimalis es 1 db bedorrenes volt az "enyhules" meg "lehules".
júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
16%

#50

Te beszélsz mellé. Én egy korábbi kommentre reagáltam, amiben valaki azt írta, hogy régen a kánikula se volt kánikula, simán ücsörögtél az árnyékban. Mindeközben a valóság hogy "régen" is előfordult 40 fok árnyékban. Nem tudom mit nem értesz, vagy mi bajod velem.

Igen, lehet hogy ma fél fokkal megdőlt a rekord, de fél fok különbséget lényegében nem érzékelsz, szóval a fél fokon igazán nem fog múlni, hogy kint meleged van-e árnyékban vagy sem.

júl. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
64%
Most már én is beleszólok: milyen fél fok? Átlagos hőmérsékletet nézted már, 52-es zseni?
júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
64%

Tessék, zsenikém, olvasgass! Szóval miről beszélsz, he?


[link]

júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
48%

#53

"a HungaroMet előzetes adatai alapján délután három után Körösszakálon 41,4 fok volt, ezzel a 40 fokos napi rekord már megdőlt." (időkép)


Igazad van, akkor másfél fok, elnézést. De továbbra se gondolom, hogy a 41,4 pokoli kánikula MIKÖZBEN a 40 fok meg kellemes árnyékban ücsörgős.

júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:

#54

De nem hőhullámok átlagáról írtam, hanem hogy régen volt-e meleg az árnyékban vagy sem.

Értem hogy mérges vagy a melegre, de hidd el, nem én tehetek róla hogy ilyen idő van, ne rajtam akard leverni.

júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
50%
1 Köszönjük Tompika.
júl. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
46%
Szegény 4 pipás már tiszta idegbeteg tőlünk, akik várják a hűvösebbet. Figyelj, te ne várjad, de miért kell mindenhová oda idegbetegeskedned?
júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
46%

"Rövidebb hőhullámok voltak, de meleg akkor is előfordult."

Mondjuk ez már haladás, hogy ezt írod. Igen, pont az általad írt dologról beszélünk.

júl. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:

#59

Mi haladás? Soha nem vitattam, hogy hőhullám van. Vagy hogy érted?

júl. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!