Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Várjátok a lehűlést?

Várjátok a lehűlést?

Figyelt kérdés

Ma estére mondanak zivatarokat, valamint felhőszakadás sem kizárt és jövő hét elején elvileg egy majdnem 10 fokkal kevesebb idő várható.

Várjátok az érkező hidegfrontot?



jún. 30. 12:53
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
89%

Én várom a lehűlést nagyon. Ma úgy érzem, hogy nagyok ki vagyok tikkadva (eddigi napokon is, de valahogy ma tetőzik nálam).

A 33 fokkal (nálunk most ennyi van árnyékban) amúgy nincs bajom önmagában, csak a bazi nagy páratartalommal:((

jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
37%
Egyáltalán nem, én élvezem, hogy végre meleg van.
jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
53%
Hogyne várnál, fehér ember vagyok, nem bírom ezt a gusztustalan időt.
jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
79%
5! Ja elnézést, igazad van hagyom magam elájulni, meg rosszullenni, csak mert azt hiszed igazad van! Majd meglátod, hogy viseled majd 70-80 évesen a meleget, hogy majd akkor olyan életmódot folytatsz amit most összehazudsz!
jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
43%

#14

Miket teszel azért, hogy hűtsd magad, hogy jobb legyen a közérzeted, miket eszel, miket és mennyit iszol, hideg zuhanyt napi szinten alkalmazod-e..?

jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
96%
Várom mert szétrobban a vesém a melegtől, nagyon fáj tőle :(
jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
77%

Nem feltétlenül várom. Bár nyilván a mérték a lényeg. Most ez a párás kánikulás állólevegős még vízparton is sok. Ez így durva. Egy pár fokot mehetne lejjebb mindenképp.


De nyilván inkább ez, mint a takony esős vacogos bezárkózós izé

jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
78%
Köztes. Nálunk 1 hete szombaton annyira lehűlt, hogy kiskabátot vettem fel rövid időre. Mindenki h*ének nézett. Másnap már megint "1000" fok volt.
jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
22%
Nem, tököm tele van már az állandó esős hűvössel. Nyáron legyen már nyár.
júl. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
100%
Télen meg legyen tél MÁR, de már rég nincs
júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!