Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Várjátok a lehűlést?

Várjátok a lehűlést?

Figyelt kérdés

Ma estére mondanak zivatarokat, valamint felhőszakadás sem kizárt és jövő hét elején elvileg egy majdnem 10 fokkal kevesebb idő várható.

Várjátok az érkező hidegfrontot?



jún. 30. 12:53
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
29%

Nem értem, nyár van. Nyáron meleg van. A 30 pár fok a minimum normális ebben az évszakban. Nem kell itt sírni, hogy jaj de meleg van.

Most jön egy kis átmeneti lehűlés, utána jön újra a meleg.


Én szeretem a nyarat, a meleget.


Kérdező, remélem télen nem panaszkodsz a hideg miatt, hogy jaj de jó lenne, ha nyár lenne.

jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
75%
Hamarabb is jöhetne . Vagy lesz valami vagy sem , a 10 cfok difi az az útlzas, nyugaton lesz kevesebb középen délen 6 cfokkal sem hiszem hogy lemegy . Két nap aztan újra berobban a patkány .
jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
82%
Én várom igen. De nem tudom miért általánosítassz 1es. Nem mindenki bírja, olyan jól a meleget. Szervezet függő. Van aki szereti a meleget, annak jó, de vannak akik meg rosszul vannak tőle. Pl a szívbetegek is. Nem kell mindenkire ráerőltetni, hogy jajj de jó meleg van. Van akinek jó van akinek nem. Ennyi.
jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
77%
1# Ez nem meleg hanem hőség , a 24 cfok az meleg napközben de nem éjjel reggel .
jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
26%

#3-4


A mai kor embere nagyon elpuhult. Régen alap volt nyáron a 30-32 fok, és nem panaszkodtak érte az emberek. Az emberi tevékenység hatására melegebb lett pár fokkal.

Ugyanakkor az emberek többsége semmit se változtat ilyenkor az életvitelén, csak panaszkodik. Lehet alkalmazkodni. Viszont erre a lusta magyar társadalomból csak kevesen képesek.

jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:

Nem szoktam, mivel újabban nincs tél.

Legalábbis ahol lakom, egész télen volt 2-3 hét hideg és kész.

Az valóban hideg volt, de lényegében a januári időszakot tette ki. Februárban már tavaszi kabátban mászkáltam, mert olyan enyhe idő volt, amire még nem nagyon vagy már rég volt példa.

A nyárral sincs bajom, leszámítva a nagy meleget. Ettől függetlenül megtalálom benne a szépet, hogy sokáig világos van, lehet szabadtéri programokat tervezni, de a túl meleget nem nagyon bírom.

jún. 30. 13:21
 7/60 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos ez nem igazi lehűlés, nem is tartós. Ráadásul ezek a hidegfrontok óriási károkat okoznak. A legutóbbi felhőszakadás után vödörszámra hordtam ki a házból a vizet, és ennél rosszabb is van, akinek a tetőt viszi el, vagy az autóját teszi tönkre. 2020 augusztusában a teljes Dunapartot letarolta, hatalmas fákat fordított ki gyökerestől. És még csak le sem hűlt utána.
jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
38%
Nekem megfelel ez is. Szeretem a jó meleget de azért ha 4-5 fokot lehűl még nem bánkódom a hideg miatt. :)
jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim válasza:
82%
Ez a legrosszabb időjárás, ez a Globális Felmelegedés.
jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
95%

Igen is, meg nem is.

Engem nemcsak a hőség visel meg (alacsony vérnyomással szinte állandóan szédülök, orvosok semmit nem tudtak mondani, így maradt a Cola vagy kávé, azok tudnak kicsit tompítani a dolgokon), hanem ezek a váltakozó frontok is, arról nem is beszélve, hogy tényleg nem tartósak.

Annak nagyon örülök, hogy legalább pár napig (The Weather Channel és Időkép szerint) úgy néz ki, nem lesz 30-33°C, de a heves viharok nem tesznek jót a gyümölcsöknek, a földeknek. A lakóházakról nem is beszélve.

jún. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!