Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Várjátok a lehűlést?

Várjátok a lehűlést?

Figyelt kérdés

Ma estére mondanak zivatarokat, valamint felhőszakadás sem kizárt és jövő hét elején elvileg egy majdnem 10 fokkal kevesebb idő várható.

Várjátok az érkező hidegfrontot?



jún. 30. 12:53
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én buggyantam meg, de már a 'normális' meleg is melegebbnek érződik mint régen. Pl ha azt írja hogy 29 fok van, akkor is meg lehet főni a napon, éget, azért régen a 30-31-re is azt mondtam hogy tűrhető
júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
72%
28@ Nem most múltam 35 . Te vagy memóriazavarban mert nem májustól robbant be a 30-32 hanem augusztusban néha többre . Akkor egy póloba fazott az ember hajnalban , harmar folyt a fűkön 12 fok a hegyekbe kevesebb . Városba sem dóglótt meg sz ember szeklő vokt nem hőfúvás . Afrikai nem lehet ez a moslek mert ott es Azsiaban is lemegy reggrlre. Egyre tóbb az ostoba , szerintük mindig is volt hetekig tartos hőhullám folyanatos aszály . Lengyeleknél hol a globális felmelegedes 22 fokokkal esökkel ? Itt van álkandó pokol a tetves istenbe .
júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
61%
1, El fog jönni hamarosan az az idő, hogy a pokolba fogod kívánni a (véget nem érő) nyarat, ezt garantálom neked!
júl. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
0%
Én komolyan szeretném, hogy ilyen maradjon mint most. Gondolkodunk rajta, hogy délebbre költözünk. Igaz nem az időjárás miatt de az egy plusz jó pont, hogy hosszabb a nyár! :)
júl. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
65%
34, De akkor miért nem költözöl? "Gondolkodunk rajta", ez olyan gagyi mentalitás. Ha én akarok valamit, akkor nem gondolkodom rajta, hanem megteszem. Igaz, én egy tanult, művelt, vagyonnal rendelkező, sikeres ember vagyok.
júl. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
37%

35

Van egy rakás körülmény az életünkben amiről fogalmad sincs. Csak dobálózol a szavakkal, hogy akkor miért nem. Mert nem olyan könnyű, hogy csak fogod magad és elindulsz. Plusz nálunk nincs egy rakás pénz, hogy vagy bejön vagy nem, jól át kell gondolni, hogy hova, mikor és mit dolgozzunk, hogy ne kelljen pár hónap múlva visszaforulnunk.

júl. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
100%

36, Értelek, világos! Akkor viszont miért fellengzősködsz itt a válaszaidban, akkor mire fel ez a nagy arc? Ja hogy veled legyen mindenki megértő, mert fogalma sincs senkinek az életkörülményeidről, de te nem vagy megértő azokkal, akiket kikészít a kiugró hőség, pedig egyébként ezeknek az embereknek van egy rakás életkörülmény az életében, amiről fogalmad sincs!?


Ezt is értem sajnos.

júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
nem mert tudom, hogy a "lehules" azt jelenti, par csepp eso, egy kis villam legtobbszor, max nyugat M.o-n nem, a tobbi helyen meg szarazsag es megmelegebbnek erzed mert csak parasabb lett a levego.
júl. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:

#38

Amúgy ez így van, most hétvégére is mondtak egy kis lehűlést, annyi történt végül hogy melegebb lett mint korábban. Hát így inkább ne jöjjön "lehűlés"...

júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
Volt "lehules"? En aludtam. Csak annyi reggel (nekem 9) szokatlanul ugyanolyan meleg volt mint delben a napocska a kek egen suti a szalonnat
júl. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!