Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Interszexuálitás elitélendő?

Interszexuálitás elitélendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok 16 éves vagyok lány vagyok teljesen felfordúlt az életem mióta megtudtam, hogy interszexuális vagyok

Nem hittem el, nem akartam elfogadni, de sajnos minden jel erre utal. Nem tudom hogy kezeljem ezt, de jol esik megosztani, jol esne pár biztató tanàcs


jún. 30. 12:22
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Remélem elfogadnak igy is párkapcsolatban..
júl. 29. 16:30
 22/28 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nincs nemi helyreállító műtét?
júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nem javasoltak semmilyen mūtétet, mert nem ugy éreznék utánna ahogy kell. És ez a folyamat is ami lezajlik kell kis idő..
júl. 29. 23:34
 24/28 anonim ***** válasza:
28%
Ami nem létezik, azt nem lehet értékelni.
aug. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerintem tájékozodj, ha nincs pozitiv hozzászolásod akkor inkább ne írj
aug. 5. 09:18
 26/28 anonim ***** válasza:
60%
Van. Rá lehet keresni.
aug. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
64%

Te kit nézel hülyének?

KONKRÉTAN a kérdező érdekes, hogy hogy néz ki.

Mert szerintem kamu, az eddigiek alapján.

aug. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
56%

Nem ítélendő el.


De a kérdés kamu. Kérdező 14-es hozószállásaiban van egykét "elmebaj"... kicsit jobban kellene tájékozódnia biológiából...mensi elmarad és a petefészkekből lesz here? a te korodban? Ez azért nem így megy. Meg a folyamatos röhögős szmájlizás: eddig nem tudta, de a kis-hölgynek töke fog nőni, ő meg röhög rajta :D ez nem 16 éves korban kezdődik, és nem is ebben a formában megy végbe, te kis interTroll .

aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!