Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Interszexuálitás elitélendő?

Interszexuálitás elitélendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok 16 éves vagyok lány vagyok teljesen felfordúlt az életem mióta megtudtam, hogy interszexuális vagyok

Nem hittem el, nem akartam elfogadni, de sajnos minden jel erre utal. Nem tudom hogy kezeljem ezt, de jol esik megosztani, jol esne pár biztató tanàcs


jún. 30. 12:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

2: én ismertem ilyen lányt, kamaszkorában kezdett kijönni nála. Átalakult a nemi szerve. Sok mindent nem mondott, de azt megelőzően teljesen normális volt, majd rövid idő alatt jöttek elő a változások. Szóval valószínűleg nem vette észre eddig a kérdező, mert nem volt mit. Testileg kívülről úgy nézett ki kint bármilyen más vele egykorú, a belső folyamatokról meg nem tudott.


Kérdező: nem elítélendő, de fel kell készülnöd, hogy ettől függetlenül az ismerkedés során biztos sok negatív tapasztalatod lesz. Rengeteg a hülye gyökér. Érdemes lehet majd egy eleve az ilyesmire nyitottabb közegben ismerkedned, mondjuk biszexek között vagy ilyesmi.

jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Sajnos pontosan ezt történik velem, fogalmam sem volt az egészről. Elég durva átélni, hogy változik

a tested és látod, nem tudsz mit tenni ellene. Azt mondták, hogy kb másfél év is lehet mire lezajlik ez

jún. 30. 13:16
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Létezik ilyen. Vannak vidékek, ahol gyakoribb.

Majd kiderül, hogy mi lesz a vége.

jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Néha fáj és feszit.. de ugyanakkor jo érzés is.. A mensim megszünt és a csiklom összeszūkūlt😅 ugymond megnagyobbodik pénisszé alakul😅 a peték le fognak ereszkednek egy csomagba, abból lesz a here. Egyenlőre azt mondták várjak, de ha simizem akkor segithetek hogy hamarabb lezajlodjón az egész, szeretnék amugy már túlesni rajta
jún. 30. 13:32
 15/28 anonim ***** válasza:
69%
Kamu, csak egy perverz
jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
Persze, ennek csak kb. a fele működhet.
jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, megvolt minden vizsgálat és interszexualitásom van. Már eléggé előrehaladott a helyzett.. probálom elfogadni ezt
júl. 28. 03:45
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Erről nem tehet senki, te sem. Ugyanannyira nem választható, minthogy valaki nagy orral, vagy barna szemmel születik.
júl. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Remélem hogy nem lesznek előitélesek az emberek, elég fura érzés hogy átalakul a testem, de én legbelül maradok ugyanaz
júl. 28. 10:23
 20/28 anonim ***** válasza:
52%
ha meg jo hogy nem parkapcsolat vagy hazassag kozepen amikor mar gyerek is van
júl. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!