Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Interszexuálitás elitélendő?

Interszexuálitás elitélendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok 16 éves vagyok lány vagyok teljesen felfordúlt az életem mióta megtudtam, hogy interszexuális vagyok

Nem hittem el, nem akartam elfogadni, de sajnos minden jel erre utal. Nem tudom hogy kezeljem ezt, de jol esik megosztani, jol esne pár biztató tanàcs


jún. 30. 12:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Miért lenne az?
jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
31%

történelem során az interszex embereket hermafroditaként is hívták.

Tehát nem vetted észre ennyi évig?

jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
7%
Bolond vagy
jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Mármint ez? Mert ez nem "elítélendő".

[link]

jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehetne már elítélendő, hogy így születtél?
jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Nem sokan tudják ezt rólam, mikor megtudtam eléggé kiakadtam..

Énis most hallottam előszōr az interszexualitásról, tudom elég sok fajtája van.. Nekem pár honapja jelent az elején nem tudtam hogy mi van, csak voltak furcsaságok.. A csiklom megnagyobbodott az elején nem is vettem figyelembe, az egészet, csak nagyon furcsán éreztem ilyen csikis fesztitő érzès volt.. Azt gondoltam h csak ilyen átmeneti dolog biztos helyre jön, de nem jött meg a mensim és megijedtem. Kértem időpontot a dokihoz másnap már mentem is. Csináltak egy csomo vizsgálatot, mondták h ne ijedjek meg de interszexualitásom van..

jún. 30. 12:41
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Kromoszóma vizsgálat mit mutat?
jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Csak most lesz további vizsgálat.. Ami kiderūlt eddig h rejtett nemiségnek is nevezik, és serdūlésnél jelent meg, nálam, és a nemiszervemre van hatással
jún. 30. 12:57
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
És pontosabban mi a helyzet veled? Csak mert az interszexulaitás elég sok mindent takarhat.
jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Elég ciki de olyan lesz alol mint a fiúknak😅, nem akartam elhinni de minden jel erre utal
jún. 30. 13:03
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!