Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tartjátok igazságtalannak,...

Nem tartjátok igazságtalannak, hogy mindenkinek lehet gyereke? Még annak is, aki alkalmatlan szülő?

Figyelt kérdés
Szexelni mindenki tud. De egy csomó alkalmatlan szülő van, aki megbukna a vizsgán. Az, hogy valaki állatias öszteneit kielégíti, még nem jelenti azt, hogy alkalmas szülőnek, vagy hogy akart gyereket. Ezt a természet nagyon elrontotta szerintem. Eleve alkalmassági kellene a szülőséghez, egy teszt, vagy valami.. Gáz ez az egész.. Egyszerűbb lenne egy gombot megnyomni annak, aki akar gyereket, mert így minden felelőtlen, alkalmatlan ember szaporodik...

jún. 29. 17:44
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
14# Én lehet beteg vagyok, te viszont gonosz is vagy, ez süt az írásodból..
jún. 29. 23:38
 22/25 anonim ***** válasza:
8%

Az a baj, hogy nem érted. Amit te csinálsz, az nem beszélgetés, még csak nem is vita. Ugyanazt hajtogatod folyamatosan, nem reagálsz arra, amit neked írnak a témával kapcsolatban, semmi új információt nem kozolsz, csak mantrazod azt, amit már a kérdésben is leírtál.

Mi volt a célod ezzel a kérdéssel? Mit akartál megtudni?

jún. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
60%

Nem mindenki tud szaporodni. Nem igazságtalan, szimplàn ilyen az èlet, nem mindenki kap meg mindent amit akar:) Igen, megesik, hogy a rothadó penészes putriba a felelőtlen munkanélküli élősködő leellik 6 kölyköt de etetni bezzeg nem tudja, más meg évekig küzd érte normális körülményei vannak mégse jön neki össze, ez van.

Nekem mindegy, ez mindenkinek a maga döntése hogyan éli meg, hogyan kezeli az adott helyzetet amit az élet elé állít.

Én a magam részéről sose akartam gyereket, mert ismerem magamat, számomra csak teher és nyűg lenne, van jobb dolgom is, mint 18 év+ nonstop szívás, semmi kedvem feladni a szabadságomat. Nekem nem éri meg, túl nagy áldozatokkal jár.

Hogy más mit kezd az életével, az pedig legyen az ő dolga.:)

jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb az emberek felének vagy 3/4-ének nem való gyerek és mégis vállalnak, persze önkritika 0. Aztán csodálkozunk, hogy felnőttként is annyi bunkó ember van, hiszen őket is olyan nevelte fel, aki az. Ha rajtam múlna, drasztikusan csökkenne a népesség és inkább a minőség lenne előtérben a mennyiség helyett. De persze ez nem így működik. Mindenki tovább akarja a sok esetben selejtes génjeit örökíteni, mintha bármi értelme lenne ezeket a hibákat még gyarapítani.
júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Ja és ezt úgy mondom, hogy én magam pl belátom, hogy semmi szüksége nincs a bolygónak rá, hogy én szaporodjak, nem is fogok

Szóval nekem legalább van önkritikám.

júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!