Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan emberek a környez...

Vannak olyan emberek a környezetetekben, akik nem veszik észre, ha alkalmatlan időpontban zavarnak?

Figyelt kérdés
Ha igen, miben nyilvánul ez meg, és ti hogy kezelitek ezt a dolgot?
2023. máj. 24. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze. A munkahelyemen most szinte csak olyanok vannak...

Ha jobban megcsúsznék a saját feladatommal, mint amennyire számítottam, akkor előbb szép óvatosan, majd határozottabban el küldöm az édes anyukájába a "jelentkezőket".

2023. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam az a gyakoribb, hogy azt hiszik gondolatolvasó vagyok és magamtól találjam ki, hogy zavarok, mert szólni nem mernek, hogy most nem alkalmas.

Kinek mi.

2023. máj. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Vannak, és elérhetetlenné tettem magam, ennyi. Messengeren be van állítva, hogy nem jelez, ha ők írnak, a telefonom alapból némítva van (rezgés sincs bekapcsolva), csak akkor hangosítom fel, amikor hívást várok (álláskereséskor mondjuk), vagy ha valakivel megbeszéltem előre, hogy telefonon egyeztetünk valamit, és kb. mikor érünk rá mindketten erre. Általában ha valaki alkalmatlankodik, megmondom, hogy hogyan tud elérni, ha nem ért belőle, így járt, én senkinek nem ismételgetek végtelenségig.
2023. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!