Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóba alkalmatlan lúzer...

Valóba alkalmatlan lúzer vagyok emiatt?

Figyelt kérdés
Debreceni vagyok, egy éve nem találtam munkát, elmentem kisteherautót vezetni, külföldre kellett vele menni árut vinni, olyan könnyű munkának tűnt jó fizetéssel. de kiderült egész nap vezetni kell, szó szerint napi 18-19 órát folyamatosan. és egy hónap munka után olyan fáradt voltam elaludtam és nekimentem az autó pályán a korlátnak és összetörtem a kocsit aminek most majd nekem kell a javítását is kifizetni mert a vállalkozó nem fogja azt mondta. itthon mert tesóm is meg anyám is engem hibáztat hogy lehetek ekkora béna hülye, hogy még ilyen könnyű munkát sem voltam képes elvégezni, csak ülni kell és vezetni hogy még innen is kirugtak és nézzem meg mennyi ember csinálja ezt én meg ekkora lúzer voltam, erre sem vagyok képes
2022. dec. 19. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű munka, emiatt nem vagy lúzer. Számomra inkább az a meglepő, hogy nem tudtad, hogy ilyen sokat kell majd vezetned. Vigyázz magadra!
2022. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Dehogy is. :)


Nekem lassan 30 évesen jogsim sincs, és nem hiszem hogy eleve be mertem volna vállalni egy ilyet hogy teherautóval furikázgassak pláne külföldre. De te meg próbáltad, rosszul sült el, hát előfordul. De ezek alapján talpraesettebbnek tűnsz mint én, pedig én se tartom magam alkalmatlan lúzernek. :D

2022. dec. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem is vezethetnél ennyit egy nap. És igen ez maximálisan a te hibád. És teljesen jogos, hogy kifizetteti veled.
2022. dec. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem gondoltam ennyit kell vezetni, mikor voltam nála akkor azt mondta ő minden szabályt betart. de aztán ha megálltam mert fáradt voltam vagy csak vécéztem mindjárt hivott miért állok mert erre nincs idő és siessek tovább mert nem ér oda az áru időre és őt ezért megbünteti a megrendelő és velem fogja ki fizettetni. meg oda sem értem a célhoz már mondta telefonban a következő cimet meg hogy siessek és meg ne merjek állni ő is éhes, ő is fáradt ez nem kifogás
2022. dec. 19. 15:53
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Figy, én ennél 10000-szer könnyebb munkát nem bírtam, pedig én full home officeban voltam és csak beszélgetnem kellett emberekkel.
2022. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

Nyilván egy sajnálatos balesettől senki nem lesz lúzer; az mindenkivel előfordulhat.


A kérdés inkább az, miért nem találsz más, neked megfelelőbb munkát, illetve miért kellett a szabályokat ennyire megszegve, a megengedettnél nem kicsit többet vezetni? Jó, hogy nem lett nagyobb gond.

2022. dec. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én az ilyen "Hé micsinász mennyé má mennyémá mennyémá most mit állsz meg a pirosnál mennyé má mennyé má mennyémá nincs pisiszünet mennyé má mennyé má MENNYÉ MÁÁÁÁÁÁÁÁ!"-féle főnököt leütném, az biztos.
2022. dec. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Lúzer ettől nem vagy, viszont nem mindenkinek való ez a munka.
2022. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy az, de a családod viselkedése tükrözi az életed. Egy ilyen munka nem játék, az autópályán megdögleni és másokat is megölni nem röhögcsélni való.


Kvára felelős vagy nem csak magadért, másokért is. Te kockáztattad azt, hogy életek menjenek tönkre - beleértve a sajátod - mert egy gyökérláda főnök nem tartja be a szabályokat és a törvényeket. Nem f-sni kellett volna tőle, hanem vállalni a kirúgás lehetőségét, ellent mondani neki a saját és a környezeted testi épsége érdekében. Sokkal nagyobb katasztrófa is lehetett volna.


Ebbe bele sem gondoltál, még elkezded itt sajnáltatni magad. A családod szánalmasnak hangzik, de ettől még felnőtt ember vagy, saját életed, döntéseid vannak.

2022. dec. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Remélem egy életre megtanultad hogy az ilyen jellegű helyekről azonnal el kell jönni.

Ez a nemzetközi furgonozás sajnos ilyen nagyjából,persze vannak kivételes helyek de azt nagyítóval kell keresni.

Te felesz a saját életedért, nem a pénzéhes vállalkozó.

Egy idő után nálam is kihúzta a gyufát egy vállalkozó.

Mikor el van mondva hogy fáradt vagyok,le rakok aztán én szeretnék aludni de ezt egyszerűen nem érti meg egy bizonyos idő után.

Még oda sem ér az ember és már küldi a következő munkát, erre én mondom neki hogy már szóltam neked, erre ő van megsértődve és igen én vagyok a hülye hogy nem nyomok le neki még 1500km.

Azért ne ő tudja már én mit bírok még,meg hogy majd alszok útközben 1-2 órát, na persze.

Drága vállalkozó, mint a kisgyerekek csak nem akart engedni és csak monda a magáét.

Egyszerűen megmomdtam a drága vállalkozónak hogy akkor holnap keressen valamit hazafelé irányba, mert én le is számolok még meg nem öl a hülyeségeivel.

2022. dec. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!