Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóba alkalmatlan lúzer...

Valóba alkalmatlan lúzer vagyok emiatt?

Figyelt kérdés
Debreceni vagyok, egy éve nem találtam munkát, elmentem kisteherautót vezetni, külföldre kellett vele menni árut vinni, olyan könnyű munkának tűnt jó fizetéssel. de kiderült egész nap vezetni kell, szó szerint napi 18-19 órát folyamatosan. és egy hónap munka után olyan fáradt voltam elaludtam és nekimentem az autó pályán a korlátnak és összetörtem a kocsit aminek most majd nekem kell a javítását is kifizetni mert a vállalkozó nem fogja azt mondta. itthon mert tesóm is meg anyám is engem hibáztat hogy lehetek ekkora béna hülye, hogy még ilyen könnyű munkát sem voltam képes elvégezni, csak ülni kell és vezetni hogy még innen is kirugtak és nézzem meg mennyi ember csinálja ezt én meg ekkora lúzer voltam, erre sem vagyok képes
2022. dec. 19. 15:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy alkalmatlan vagy-e? Erre a munkára lehet. De ezen nincs mit szégyellni. Nincs olyan ember, aki mindenre alkalmas lenne. Én sem. Eleve jogsit sem akarok, mert tudom, hogy a reflexeim, és a reakcióidőm nem az igazi. 24 órából meg 18-at vezetni semmilyen körülmények között nem egészséges. Ez azt jelenti, hogy ha egyből utána el is alszol, akkor is csak 6 órát tudsz aludni. Sok balesetet pedig - ahogy tapasztaltad - pont a kialvatlanság okoz. Nem tudom, hogy egyáltalán ez szabályos-e? Örülj annak, hogy ennyivel megúsztad! Sokan nem ilyen szerencsések. Az anyagi kár kijavítható. Az emberélet nem pótolható.

A "családoddal" kapcsolatban pedig két dolog:

1. Ha ez annyira könnyű, akkor csinálják ők! Aztán majd megnézném, egy hónap után mi lenne az eredmény.

2. Mihelyett tudod, lépj le ebből a mérgező közegből! Ez csak "papíron" család. Ez csak egy halom hiéna, akik csak azt várják, hogy szétmarcangoljanak.


Kissé off-topik, de ez a "csak ülni kell" dolog... Én informatikus vagyok. Többször megkaptam már, hogy én nem is dolgozok semmit, milyen könnyű nekem, abból áll a munkám, hogy egész nap csak ülök, és nyomogatom a billentyűket. Aztán volt, hogy visszaszóltam, hogy ha gondolja, akkor tehetünk egy próbát, kezdje el nyomkodni a billentyűket, de egy órán belül abból legyen ám egy Linux alapú webszerver PHP-vel, MySQL-lel, és SSL támgoatással! Máskülönben alkalmatlan rá. Mondjuk gyanítom, így sem fogták fel, hogy mi a helyzet.

Sok olyan munkakör van, amire nincs rálátása az embereknek. Aztán a bölcsebbek inkább nem szólogatnak be, vagy netán érdeklődnek a részletekről, a butábbak meg elkezdenek mocskolódni.

2022. dec. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
11: Én mondtam rokonaimnak, hogy ha szerintük olyan könnyű az ügyfélszolgálatos munka akkor csinálják ők. Erre is van ám kontra, hogy ahhoz Ő túl "jó", hogy ilyen könnyű piszlicsáré munkával foglalkozzon, meghagyják az életképteleneknek, mint én.
2022. dec. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12: Tudom, ha marakodni kell, akkor az ilyenek kreativitása kifogyhatatlan. De van az a szint, ahol már hiába bosszantóak, nem szabad velük foglalkozni.
2022. dec. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!