Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tartjátok igazságtalannak,...

Nem tartjátok igazságtalannak, hogy mindenkinek lehet gyereke? Még annak is, aki alkalmatlan szülő?

Figyelt kérdés
Szexelni mindenki tud. De egy csomó alkalmatlan szülő van, aki megbukna a vizsgán. Az, hogy valaki állatias öszteneit kielégíti, még nem jelenti azt, hogy alkalmas szülőnek, vagy hogy akart gyereket. Ezt a természet nagyon elrontotta szerintem. Eleve alkalmassági kellene a szülőséghez, egy teszt, vagy valami.. Gáz ez az egész.. Egyszerűbb lenne egy gombot megnyomni annak, aki akar gyereket, mert így minden felelőtlen, alkalmatlan ember szaporodik...

jún. 29. 17:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
Tiltakoznék, én pl nem tudok szexelni…
jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
De tényleg röhej, hogy szaporodni a bűnöző, drogfüggő, meg a nárcisztikus idegroncs is tud.. Isten ezt nagyon elszúrta. Hiba került a teremtésbe..
jún. 29. 18:39
 13/25 Senior Séf ***** válasza:
60%
Persze. Majd jössz te, és eldöntöd, kinek lehet, kinek nem.
jún. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
27%

Az írásodból teljesen jól látszik, hogy mentálisan beteg vagy. Nem hiszem, hogy pont neked kellene eldönteni.


De amúgy semmi értelmeset nem írtál a válaszomra, csak mondogatod tovább a magadét.


Napi "beteg ember gyakorlatilag dühöngőnek használja az oldalt és nem választ/beszélgetést szeretne". Köszi.

jún. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
14# Szerintem meg te vagy a mentális beteg, hogy így reagálsz az írásomra. Talán magadra vetted? Ha nem érint, akkor minek írtad ide ezt a semmit?
jún. 29. 19:03
 16/25 A kérdező kommentje:
Mert alkalmatlanok, kész.. Olvasd vissza. Semmilyen szülőnek nincs joga szétcsesznie a gyereke életét! Aki ezt nem érti, azzal nem tudok mit kezdeni.
jún. 29. 19:24
 17/25 A kérdező kommentje:
14# Hogy kikre gondolok, hogy alkalmatlanok? Drogfüggők, alkoholisták, nárcisztikusok, pszichés betegek! Ők az alkalmatlanok! Vagy aki bűnöző, sittes, vagy most szabadult a börtönből, azok az alkalmatlan szülők. Az az alkalmatlan szülő, aki szegény és nem tudja eltartani a saját gyerekét, amit a gyerek fog megszívni! Az az alkalmatlan szülő, aki egy 5 négyzetméteres albérletbe szüli a gyerekét. És valamilyen szinten az is alkalmatlan, akinek csak úgy besikerült, mert nem akarta. Mert az a szülő éreztetni fogja a gyerekével, hogy utálja, mert hogy nemkívánt gyerek. És ezt a gyerek érezni fogja, nem hülye. Ezt meg a gyerek fogja lelkileg megszívni.
jún. 29. 19:32
 18/25 anonim ***** válasza:
48%

.... nem....

Nekem nem azzal van a bajom hogy mindenki lehet szülő, hanem azzal, hogy úgy ámblokk szar a világ.

Ha nem lenne ennyire szar, akkor nem lenne annyi rossz szülő sem, és könnyebben észre lehetne venni, ha egy gyereket nem látnak el rendesen.

jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Egyébként pszichés betegnek tartom magam, márcsak ezért sem lennék alkalmas. Nem a gyereket kellene büntetni azzal, hogy tönkretesszük a gyerekkorát. Bántalmazott gyerekből nagy eséllyel lesz maga is bántalmazó, rosszabb esetben bűnöző, vagy öngyilkos. Persze értem, hogy ebben az országban csak a szülőnek vannak jogai. Csak akkor ne csodálkozzunk, hogyha szörnyeteg válik a felnőtt gyerekből..
jún. 29. 20:13
 20/25 anonim ***** válasza:
36%
Nem igazságtalan, inkább tragikus.
jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!